MEZUNİYETE 2 AY KALDI KİLO VERMEM LAZIM NAPMALIYIM?

boyum 1.75 72 kilo olmuşum bu sınav stresinden sürekli yemek yedim. mayıs sonunda lise mezuniyetim var erkek arkadaşım da gelecek 5 kilo vermem lazım napmalıyım 2 ayda 5 kilo verebilir miyim? erkek arkadaşım 1.85 95 kilo ama o kaslı işte telaşa kapldım nasıl vericem ben bu kiloyu :( esmerim saks mavisi balık elbise giymeyi düşünüyorum. bu arada basenlerim çok yok belim kalın değil

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Sabah öğle akşam maydanozu kaynat suyunu ılık ya da soğuk iç ekmek makarna pilavı çok çok azalt. Teyzem 2 haftada 10 kilo verdi. Annem 8 günde 7 kilo verdi. Tadı biraz garip ama limon sıkıpta içebilirsin. Sabah öğle akşam çok gelirse sabah akşam iç. Ödem atıyosun vücuttan. Gidiyo tüm fazlalıklar. Hiç olmazsa bir hafta dene sonra devam edersin ya da etmezsin.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim canim:) makarnayi kepekli yemeye basladim

• Tamam canim cok sagol bu aksam ictim sicak suyun içine birkac maydonoz atip limonla ictim tadi kotu degildi insallah ise yarar

• Kaynat onu bir taşım kaynasın sonra ılısın öye iç. Ilıyınca dallarını al. Şöyle 3 4 dal olsa yeterli

Erkekler Ne Diyor 2

• 175 boyun varsa 200 kıloda olsan en dıkkat cekıcı sensındır

0|0
    0|0
    • fazla kilodan dikkat çekerim işte:D

• Sevgilimden ayrilip yeni birilerinin arayisina girecek bir insan değilim iyi günler

• duruşun için sağol iyi günler

• baya şişkosun :O

0|0
    0|0
    • veremessen giyme balık yerine balina olursunn o elbiseyle :O

• Fizigimi gorsen sen nasil 72sin dersin ama yine de sen bilirsin

• görmediğim için o ölçüler biraz şişik geldi kusura bakma seni kırmak istemem

Kızlar Ne Diyor 5

• Uuuv, ucmussun sen. Ben 173 50 yim vermen lazim:)

0|1
    0|0
  • hiç bişey yeme

0|0
    0|0
  • Evde workout videolarını aç izle canım. 15 dakika falan zaten. 3 set şeklinde yaparsan faydasını görürsün. Butt workout haz çıkar zaten. Yağlı yemeyi de kesersen iki ayda 5 kilo çok rahat verilir. Hatta 8 bile verebilirsin. Günlük kalori 1500'i geçmesin.

0|0
    0|0
  • Verebılırsın canım ıyı bır dıyetle ve sporla
    Hem spor psıkolojıkte rahatlatr ders calısma donemınde

0|0
    0|0
    • Fitnessa gitmek istiyorum aslinda ama eve geldigimde cok yorgun olduğum icin gidemiyorum lys çalışmam lazim cunku :(

• Yarım saat evde yap youtube dan bulup

• 10 kilo bile verebilirsin özele gel söyleyeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...