Fenerbahçe Ve Galatasaray Hakkındaki yorumlarınız neler?

Fenerbahçe Ve Galatasaray Hakkındaki yorumlarınız neler?

Güncellemeler:
Farklı bir yorum yapcak yok mu :(

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray bu sene 19. Şampiyonluğunu İlan edecek Şampiyonlar liginde artık buraya kadar bence dünyanın en iyi liginde Ülkeyi en iyi şekilde temsil ettik seneye dahada güçlü bir Galatasaray seyredeceğiz

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• bu turda fb başarılı gs başarısız

0|0
    0|0
  • Maçı hakkımızla oynayamadık ki. İki tane penaltımızı vermediler. Burak'ın ayağına bastılar. Ramos Drogba'ya uçan tekme attı. Adamlar elleriyle top oynadı anasını satıyım.

2|1
    0|0
  • Galatasaray hakkında olumlu şeyler düşünüyorum 4-0 burada yeneceklerine can-ı gönül'den inanıyorum ve destekliyorum..

Fenerbahçe <3'ye ne diyim bilemedim <3<3

2|1
    1|1
  • galatasaray ordan beraberlik cikartabilirdi ama kahrolasi hakem yakti bizi

2|1
    0|1
  • galatasaray cok ağır bir yenılgı aldı ve bence tamam dedı gonul isterdiki final görelim ama olmadı. fenerbahçe ise bu oyunla finale kadar gider kupayı alır gelir

0|0
    0|0
  • gs macında hakem hatası vardı barız penaltı verılmedı ama real madrıd de bayagı bı ustundu gs ın ısı yas ama fb yarı fınal ıcın avantajlı

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe çok iyi oynadı ve kazandık.

Galatasaray için diyecek bir şey kalmadı zaten ağlıyolar hala hakem, hakem diye. :D

0|0
    2|0
  • sen onları boşverde senin hakkında yorum yapıyım ben çok tatlısın sen kız tanışalımmı :)

0|0
    0|0
  • İyi iş çıkardılar.

0|0
    0|0
  • İkisi de başarılıydı.

0|0
    0|0
  • galatasaray şansa bala göte şampiyonlar liginde kaldı..bala göte shalkeyi yendi ama çekirge 1,2 zıpladı 3.de real e takıldı..fenerbahçenin kadrosu çok iyi ama teknik direktörü çok kötü eğerbu fenerbahçe takımını bana verseler lazioyu deplesmanda deviririm

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Gs için bir düşüncem yok.Ama Fenerbahçe'm gururlandırdı bizi <3

0|0
    1|0
  • Canı Sağolsun Galatasarayımın..<3

2|1
    0|0
  • GALATASARARAYIM BENİM BİRİCİK SEVGİLİM SÖYLE SENDEN BAŞKA KİMİM VAR BENİM,

SENİNLE AĞLARIM SENİNLE GÜLERİM SÖYLE SENDEN BAŞKA KİMİM VAR BENİM?

0|0
    0|0
  • Fb turu geçer Galatasaray ise yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Çok mutlu oldum Canım FENERBAHÇEM:)

0|0
    0|1
Yükleniyor...