Spor salonu gerekli mi?

Arkadaşlar ben günde 6000 adım üstü atiyorum ve yediklerimi dikkat ediyorum ama sizce zayıflamak için spor salonu şart mı? Çünkü evde yaparken sanki beceremiyorum spor her yerim tutuluyor sizce salona yazilymmi? Pişman olur muyum? Geçen ay gitmek istiodum ama sanki hevesim kalmadı bu ay napsam?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Spora yazılırsan motivasyonun çok daha artar. Ve profesyonel olarak hedefine ilerlersin. Hoca desteği, antrenma programı, uyulması gereken diyet vs.

0|0
    0|0
    • Kilo vermem hızlanır mi?

• Peki salona gitmezsem süre uzar mi

• Sanki uzar. Ama yok her gün kendim günde en az 1.5-2 saat dolu dolu kardiyo egzersizi yaparım diyorsan hedefine gene ulaşırsın.

En İyi Kız Görüşü

• Sorunun cevabı azmine motivasyon yeteneğine bağlı. Cok kilo problemin varsa önce sağklık kontrolünden geç derim şekerdi kolesteroldü. azimli isen salon sart degil havalar da güzelleşiyor yoğun tempolu koşar gibi yürüyüşler koşmaya göre daha çok oksijen alıp daha çok yağ yakmanı sağlar.

0|0
    0|0
    • beceremiyorum evde demişsin o halde yazıl salona verdiğin paranın hakkını ver istersen yapabileceğine inanıyorum.

• Hayir çok yok aslında ama bölgesel yani yağ var

• hmm. karın gibi şeyler için ağırlık çalşmana gerek yok aslında. bak bölgesel yağlanma nerede ise onunla alakalı bir egzersizi netten aç ve yaptıran ile birlikte yap. müthş motive olacaksın bir kez dene devamı gelir. ve onun kadar iyi olmaya çalışma bedenini zorlama ve çok iyi yapamazsan bile bu motivasyonunu düşürmesin bir sonrakine hareketleri daha kolay yapacaksın. ve haftada 3saat yeter bu kadar basit. bunu kendine çok görme yapabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 6

• Salonsuz olmuyor istediğin kadar dışarda çabala. Bir yere kadar kilo versen de kaybettiğin kasları toplamak için mecbur ağırlık çalışman gerekiyor

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmene gerek yok istersen sana yardımcı olim spor salonuna gidiyorum yaptırdıkları hareketelr agırlık olmadanda yapılır

0|0
    0|0
  • Ya azcık ekmekten kes bol bol elma ye su iç adım sayını artır gerek kalmaz emin ol bir de ara sıra basket voleybol filan rahat zayıflarsın ne para vericen :D

0|0
    0|0
    • Ama öyle basket voleybol yürüyüş filan yapmaya üşeniyorum

• Aynen öyle. Dediğim gibi bol bol elma ye çok su iç yürü gez ekmekten kes tamamdır zaten.

• Yasi 18 bu veletten tavsiyemi alcan :D

• Zayıflamak için dikkat etmen gereken tek şey yürüyüş sırasında kalp ritminin 130 u geçmemesine 120 nin altına inmemesine dikkat etmek.

0|0
    0|0
  • Yaptığın sporun gelişme göstermesi için ne yediğine dikkat etmelisin. Spor senin vücudunun %30u dur. Beslenme ise %70i dır. Unutma sen yediklerinsin. Spor yapmadan da harika fiziği olanlar var. Spor salonu şart değildir kesinlikle

0|0
    0|0
  • gıt tabıkı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zayiflamak icin sart degil ama vücudunu sekillendirmek icin sadece yurumek yetmez

1|0
    0|0
  • Şart spor salonunda yaptığın spora benzemiyor

0|0
    0|0
  • ben evde başladım, spora

1|0
    0|0
Yükleniyor...