Siz olsaydınız ne yapardınız? Kızlar da cevaplayabilir

Halaniz size bir kız bulmuş. Kız çok güzel biraz kısa, marifetli falan ama onu gördüğünüz ortamda akrabalar kaynıyor. Siz o an?

• Kimseyi umursamam gözüm kizin üzerinde olur
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Herkesin içinde bakip durmam, arada göz atarim
    33% (1)33% (1)33% (2)Oy Ver
  • Halamla sonra konusur kizi begendigimi söylerim
    33% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • Bu tür seylerden hoslanmam
    34% (1)33% (1)33% (2)Oy Ver
  • Kizi degerlendiririm, belki olur
    0% (0)34% (1)17% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kizi degerlendiririm, belki olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çaktırmadan keserim beğendiysem atak yaparım:)

1|0
    0|0
    • peki kiza mi yoksa akrabalarin içinde olmaz deyip sonradan halanla mi konusursun?

• ben anlarım onun haberi olup olmadığını bakıp bakmadığını o konuda sorun yok:))

• iste ya anlayamadiysan? kiz bir bakiyor bir bakmiyor, birde güzel kiz baskalarida bakiyor?

• boyu kısalardan korkuyorum :) öyle aile ve akraba ortamında kızlarla konuşmam ben pek takmam kızları yaa doğrusu hiç bir şeyi takmam bazen kendimi o kadar salarım ki inşaat mühendisi olduğuma inanmazlar :)

1|0
    0|0
    • kiz baya hos boyu fazla uzun degil ama tam evlenilecek kizlardan. sorun akraba olayi mi

• ön yargılı biri hiç değilim ben şakasına diyorum çalışdığım yerde kısa boylu bir kız var arkamdan yemediği nane kalmadı ondan takılıyorum :) beni ekle ya da mesaj at bende sana buğün yaşadığım bir durum hakkında bir şey soraçağım tabi geçen geçti

• Sadece arkadaşları bu özelliği kullanabilir. mesaj yazamadım sizi ben ekleyim ya da siz mesaj kısmınızı herkese açın ve şimdi uykum çok geldi sonra yazayım yazdım yazdım iletilmeyince yazdıklarımda gitti :( iyi ğeçeler sağlıcakla kalın mutluluk hep sizinle olsun :;)

• brirlerine bulunan kız sen misin

0|0
    0|0
  • arada bir bakarım geri dönüt geliyorsa halamla konuşurdum... :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Halamla sonra konusur kizi begendigimi söylerim

0|0
    0|0