Neden kaslarım eridi?

Daha 3 gün once spora gitmeden yani karın kaslarım gözle gorulur duzeydeyken Şu an resmen sondu eridi ya 2 gün önce spordaydım ondan sonra oldu acaba yıkımını uğradı nasıl toparlıyorum yardım edin :(

Güncellemeler:
...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bırakırsan söner devam edersen yapıcı olur...

0|0
    0|0
    • Ilk kez yapmıyorum kı ama benım anlamadığım nokta o aylardır boyle birsey basıma gelmedi devam ediyorum tabıı ama korkuyorum suanda resmen erıdı kaslarım

• Şu an cogu karın aletınde 9 10da calısıyorum yanı 60 kg falan gelıyor duz oldugunda 5 kg dumbella mekik calısıyorum bır sure karın calısmıyıcam dinlensin dıye 5 6 gün dinlensin belkı toparlar

• Her gün çalışıp ağır çalışmakta vücudu yorup sönmesine neden olabilir dengeli çalışmalısın bir gün çalışınca bir gün dinlenmelisin 60 kilo çok fazla olabilir...

En İyi Kız Görüşü

• eyvah olanlardamı gitti yoksa :((

0|0
    0|0
    • Evet ya 80 gram proteın yetersiz mı gelmistir sence nasıl toparlıyorum ben moralim cok bozuk o kadar emek veriyorsun sonuca bak :(

• boyum 1.67 kılom 54

• 80 gram protein normal istersen mesaj atabilirsin yardımcı olabilirim

Erkekler Ne Diyor 8

• sporu bırakma

0|0
    0|0
  • ben 7 aydır sadece bir hafta ara verdim o kadar onun dışında hep yaptım hic aralık yok haftada 4 kez yapıyorum ve üst karın 62 alt karında 62 haftada ise ikisi toplam = 856 yapmıs oluyorum yaptıgın diyete yani sen şeker vs yersen söner

0|0
    0|0
    • bende cok dıkkat edıyorum tabıkıde

• Tekrar calis

0|0
    0|0
  • Devam et

0|0
    0|0
  • besenmeye dikkat etmezsen kas kaybedersin.

0|0
    0|0
  • ıkı gunde erımez

0|0
    0|0
  • Sana öyle gelmiştir böyle bir durum mümkün değil

0|0
    0|0
    • Yok ya ciddiyim dokunduğum da hıssettıgım aynadaki baklava goruntusu gıttı sondu resmen ben anlamadım cok kardıo yapmıyorum beslenmemede ozen gösteriyorum

• Tesekkur ederım 5 6 gün dinlenecem hem ağrılarım azalır hemde belkı düzelir

• İsabetli olur bir 5 gün salon çalışma günlük normal tempo 30 dakika yürüyüş yap mesela. Bakalım ne olacak.

• Çalışmaya devam et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...