Dogumgünü mesaji ne olabilir?

Evet arkadaslar kocamin 2gün sonra dogumgünü var ama suanda yurt disinda.nasil dogumgününü kutlayabilirim telde falan.mesaj olarak ne yazabilirim?bide hamileyim bebegimin dilinden de biseyler yazabilirim ama nasil?güzel önerilerinizi bekliyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İşte ciks doğum günü mesajları :D :D

Dogum gununu kutlamayı unuttum İmAlAt TaRiHiN kUtlU oLsUn:-|:-|

farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın, doğum günun kutlu olsun :D

evde şapkalar doğum günümü her yerde kutlarlar

bir yıl daha ölmeye yaklaştın yaşlı ihtiyar

minareden atlarım yaş gününü kutlarım

mutluluğun Türk enflasyonu kadar yüksek üzüntün memur maaşı kadar düşük geleceğin Demirelin keli kadar parlak olsun doğum günün mübarek olsun

Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun.

güneş kadar sıcak, kartanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz,imf kadar bol paralı bir ömür dileğiyle .mutlu yıllar canımın içi :) <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kızımızın ismini sen ver tıpkı soy ismini aldığım gün kadr temiz ve mutlu olsun seninle hayatımız mutluluğumuz hem bu dünyada hem ötede ebedi olsun aşkum :D

0|0
    0|0
    • Kizmi olacak yani öylemi icine dogdu :) güzel mesaj bu arada

• kız çozukları 3 yaşına kadr daha tatlı oluyor sonra dilleri açılıyo :D teşekkür edrm D:

• okudugum en saçma soru olsa gerek

0|0
    1|0
  • valla hiç bişey gelmedi aklıma sadece bebeği tebrik etmek için yazıyorum

0|0
    0|0
  • iyiki doğdun, yoksa ben batardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• X yıldır ömrüm senle daha güzel, her an bir olup biz olmanın ttadını yaşaybiliceğimiz, sevgimizi daha da kuvvetlendiricek bebeğimizle geçicek nice yılların bizimle olsun sevgilim.. iyi ki doğmuşsun ve iyi ki hayatımdasın.. her şey eninle güzel ve seninle anlamlı...

tabiiki hiçbir mesaj senin içinden gelenlerin yansıması kadar güzel olamaz ;)

0|0
    0|0
    • Tabiiki öyle canim kendi icimdekileri herhalde onunla paylasicam ama sizinde fikirlerinizi merak ettim ;)

Yükleniyor...