Sizce Arda Turan Barcelona seviyesinde bir oyuncu mu?

Aslında bakarsanız sadece arda değil her Türk oyuncu Barcelona da kalitesini gösterebilir. Oysa Barcelona maçı izlediğimiz de oyun hep messi, suarez, nejmar üzerinde kuruluyor arda Turan'ın her maçta son 15 dkda oyuna girmesi tam olarak sahada isinamiyor. Barcelona zaten pas yapan takım olduğu için ardaya gelen mecburen o fs pas atmak zorunda yani kötü oyuncudur diyemeyiz ardanin gelismesi tamamen Barcelona'nın oyun tarzına bağlıdır.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten her futbol takımı 1-2 oyuncuya endeksli oynuyr misal real ronaldoya göre İsveç milli takımı ibrahimoviçe göre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Değilde işte barçada pişman oldu aldığına 😄

0|0
    0|0
  • Degil

0|0
    0|0
  • hayır değil :D abarttılar :D

0|0
    0|0
  • Degil !!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• biraz daha alışması lazım 6-7 ay top oynamadı önümüzdeki sene daha iyi olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İlk baştan beri söylüyorum, kesinlikle değil. Zaten seneye takım temizlenir, Arda da yollanır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Arda pas yeteneği iyi bir futbolcu ama bir Oğuzhan kadar yeteneği olmadığı ortada. Oğuzhan İspanyaya falan giderse Arda'dan daha iyi olacağından eminim.

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Bence değil. ama orda olması grur verici

0|0
    0|0
  • Arda top saklayan bir futbolcu yani nadir bulunuyor o yüzden Barcelona önemli bir yeri var.

0|1
    0|0
  • Arda Turan a başarılar

0|0
    0|0
  • Değil abartıyolar

0|0
    0|0
  • Bence yedek olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...