Kız ya da erkek arkadaşınızın ne tür özelliklere sahip olmasını isterdiniz?

Arkadaşlarla konuşuyorduk konuyu açalım dedik :) Mesela ben,

sevgisini çok belli etmeyen ama yeri geldiğindede şaşırtan, sanata önem veren biri olmasını isterdim :) ya siz?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• - Benim dinlediğim müziklere katlanabilsin

- Spor yapmaktan keyif alsın aksi halde benim tatillerimde bile spor var beni çekmez..

- Hayata pozitif baksın ve enerji dolu olsun, miskin bir insanı çevremde görmek istemiyorum.

- İnsanlara değer versin, hayattaki kuralları kendine yontarak bencil davranmasın

- Herşeyi konuşabileceğim kadar açık fikirli olsun, kafasındaki dogmalardan dolayı fikirlerimi kendime saklamak zorunda kalmak istemiyorum.

- Kendisi ile barışık, özgüvenli olsun.

- Sevmeyi bilsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• KADIN DEDİĞİN,

kadın olacak be, seni sadece sen olduğun için, sensin diye sevecek.Parayla pulla, kariyerle,kimin ne dediğiyle ,sınırlamayacak.Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla... Bileceksin ki evde 'O' kadın tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana...

Öyle bir kadın işte...Nerede oyle kadın yoktur deme... Vardır vardııııııııır!..

Sende adam olacaksın seçmesini bileceksin!

1|0
    0|0
  • Ben en başından istediğim özelliklere sahip olanı arkadaş olarak seçerim olur biter. İnsanı değiştirmek çok zordur.

1|0
    0|0
  • Beni sevsin, saygı duysun, dürüst olsun, ileri görüşlü olsun, yaratıcı olsun, yeniliklere açık olsun, kalbi güzel olsun... Olsunda olsun diyoruz ama işte bahtıma ne gelir bilmiyorum :) pek seçme hakkım yok bu konuda :)

1|0
    0|0
  • leb demeden corumla ılgılı herseyı anlatmalı...:D espırılerımı herkesın anlaması onemlı degıl o anlasın yeterkı :D

1|0
    0|0
  • Adam dediğin;

Sarılacağı ve saracağı

Koşacağı ve duracağı

İşiteceği ve duyacağı

Bakacağı ve göreceği

Dinleyeceği ve anlayacağı

Sezeceği ve bileceği

Gideceği ve kalacağı zamanın ayrımında olacak.

1|0
    0|0
  • beni severken kalbiyle aklının aynı anda hareket etmesini bilsin yeter

1|0
    0|0
  • Hiç bir şekilde olmasını istemem. olduğu gibi kabul edeyim ki bir anlamı olsun degil mi ? teknosandan bilgisayar almıyorsun..

1|0
    0|0
  • Aynen sana katılıyorumda nerde bu sanata düşkünler bea :)

1|0
    0|0
  • ufak tefek. şirin narin duygusal. kızınca çok tatlı olan fazla trip atmayan 1.55 boylarında kıvırcık kahverengi saclı yeşil gözlü :)

1|0
    0|0
  • iyi sevişsin mesela...

1|0
    0|0
  • kezban olsun çoğuda öyleya la

1|0
    0|0
  • Eski zamanlardaki insanların sahip oldugu özellikleri isterdim,çünkü modern çağda zor bulunuyor...

1|0
    0|0
  • İlgili, kıskanç olmayan, zeki ve komik kız istiyom aga

1|0
    0|0
  • patlamaya hazir bir bomba gibi

1|0
    0|0
  • bir çok özellik isterim yalnız temelde sadakat duygusunun hat safhada olması

1|0
    0|0
  • arada konuşsun yeter,

1|0
    0|0
  • sarışın, esmer, kumral, farketmez boyatırız

1|0
    0|0
  • Beyaz ten, mavi göz olsun. Diğer kısımlara ayar çekerim ben.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sevgısını bellı etsın ısterım ben bana baktıgında gozlerının ıcı gulmelıı her bakısında yetenek olarakta dans etmesını bılsın hatta dersnı alsın ısterım sahsenn :)

1|0
    0|0
  • saygılı olması benimle paten sürmesi:)

1|2
    0|0
  • dürüst olsun yeter

1|0
    0|0
  • erkek olsaydım benim gibi kezban olmasını isterdiim

1|0
    0|0
  • Beline kadar uzun saçlı olup,kendini ortaçağ da zanneden bir çirkin karizması <<<33<<<<

1|0
    0|0
  • dürüstlük.

1|0
    0|0
Yükleniyor...