Erkekler, Futboldaki Sorunuma yardim eder misiniz?

Top surerken top ayagima gelince ayaktan asiyorum ve topa bakarak suruyorum bunun haricinde gercekten arkadaslarim da soyluyor heyecanlaniyormusum ben farketmiyirum ama telaslaniyorum galiba lutfen yardim edin yorumlariniz benin icin altin degerinde.

0|0
3

Erkekler Ne Diyor 3

• Topa en yakın sensin kafanı kaldır ve ilerlediğin zaman topu rakibinden uzağa kendine yakın bir yere atmaya çalış tabi bu yetenek ve pratik yapmaklada alakalı, sakin olun

#Uzakdurdünyalı

0|0
    0|0
    • Haklisin abi ama o an cok degisik defansif acidan iyiyim ana is top surmek ve pas vermeye geldiginde ya kimseye pas vermem durek sut cekerim ya da kendim surer yanimdaki adami topa baktigim icin net gormem topu kaptirirum

• Topu ayagina alinca bir kere yere saglam bas ayrica elinden geldigince sogukkanli ol kontrol esnasinda sahaya bakip oyunu okumaya calis o zaman hem rahat top surersin hemde nereye gidecegini belirlersin

0|0
    0|0
    • Abi aliskanlik olmus hep yere bakmak zorunda kaliyorum bir keresinde dedigini yaptim ama insan topa bakmadan suremiyo mesela hep basin egik gezince de estetik acidan berbat oluyor.

• Ben haftada 1 mac yapiyorum gecen yila kadar bende oyledim ama oynadikca alisiyosun. maca baslamadan dene isinma esnasinda kendine guvenin gelir

• Topla surekli calismalisin. Bunun cozumu pratik yapmakla halolur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...