Kapat

Sizce en kolay kilo nasıl verileri önerisi olan?

Ben 30 kilo vermek istiyorum ama biran önce Nisanim olcak en az 3 ayım var program yapan olabilir önerisi olan lütfen yardımcı olsun ve lütfen ciddiye alınsın Simdiden teşekkür ederim arkadaşlar

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ayda vereceğin maks kilo 15-20 kilo olur. Bunun için yapman gereken eğer sağlık problemin yoksa. Sabah 8-10 arası aç karnına tabi yanında kan şekerinin düşmesi ihtimaline karşı kuru üzüm! alıp yaklaşık 40 dakika tempolu koşu yapmak. Kahvaltıda 3-4 yumurta beyazı, bir kase yoğurt,2-3 dilim peynir. Bir kase yulaf, beyin için hazır şeker az miktarda bal gibi,, alabilirsin. Öğlen normal öğün neyse onu ye, akşam da aynı şekilde kızartma, hamur işleri, tatlı, şekerli, asitli, çok yağlı yeme. Akşam yemeğini en geç yatmadan 3-4 saat öncesine kadar yemiş olman gerekiyor, acıkabilirsin ama maksimum kilo kaybı için böyle. Hergün aynı şeyleri yiyeceksin diye birşey yok bir gün kahvaltıda 2 tüm yumurta yersin ya da omlet yanında gene yulaf ve yoğurt yani önemli olan burda kahvaltıda ekmek yememek kan şekerini dengede tutup yağ yakımını koşudan sonra devam ettirmek, ağırlıkla desteklersen bir ay sonra muhtemel vermiş olduğun 6-8 kilonun devamını getirebilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abur cunuru ekmeği kes çorba salata öğle ve akşam menulerinde olsun ve tabi ev yapımı yoğurt da bol su aynı zamanda bol spor kahvaltı zengin olsun ama tatlı şeyler yok tabi ve akşam 6 7 den sonra yeme meyveyi de sınırlı ye bak nası zayifliyosun ama gel gör ki ben uygulayamiyorum yemek konusunda iradesizim

0|0
    0|0
    • Bende öyle işte ben yemek yemeğince kafayı yiyorum hep canım bişi çekiyor spor yapiyorum iki gün sonra yapmıyorum su çok içmiyorum ne yapcaz böyle biz

• Ah bir ben verebilsem oturarak çalışıyorum o yüzden zaman yk bişi yapmaya allah yardım etsin inşallah verirsin

• İnş sen de

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok disiplinli olmalısın herhangi şeker tansiyon vs hastalığın varsa diyetisyen eşliğinde yap yoksa spor salonuna bsla

0|0
    0|0
  • sen okadar kiloyu kısa sürede ver vücudun çatlak dan görünmez haberin olsunda

0|0
    0|0
    • Şimdide var ne fark eder ki? Yaşım 23 hiç evlenmedim ama vücudumda 4 çocuk annesi gibi catlaklar var ne yazikki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...