Zıplamak boy uzatır mı?

Ve doğru zıplama yöntemleri nelerdir? Uzatır mı? Uzatır mı?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• boy uzaması nın genetik olduğnu herkes bilir ama bunu %10 etkiliycek faktörler vardır bunlar ergenlik bitmeden yapılırsa işe yarar sıpor demicem pek faydası olmaz sadece kilodan ötürü postür bozukluğun varsa zayıflayınca kamburluk gider ve uzun gösteririsn onun dışında %10lik kısmın açılımına gelirsem kalsiyum alımı ve yeşillik tüketimi dir. herşeyi zamanında yapman gerek yaşını bilmiyorum ama birde amelyat olabilirsin diz kapaklarından oda 7-10cm arası uzama demek ama türkiyede yapan doktor zor bulursun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kaç yaşındasın

1|0
    0|0
    • he canım ben 18 im ama kendim için sormuyorum 16 yaşında kardşim için 13 yaşında regl oldu

• bence zıplamak uzatır mı bilmiyorum ama palamut vb balıkların arkasında siyah etleri oluyor doktor ondan öneriyor boy uzaması için tavsiye ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Zannetmiyorum yaşa da bagli 15 ila 22 arasindaysa maxsimum 2 3 cm oynar oynamaz.. Ziplama yontemi olup olmadigini bilmiyorum ama bence yuzmek te yararli boy uzamasina yani ben 10 14 yas araliginda okadar cok yuzdumki belki bende o yuzden uzamisimdir

0|0
    0|0
    • Hw knk bak bende yüzüyorum 14 yaşından beri benim boyum 169 cm senin kaç? Birde yüzme gövdeyi uzatıyor sanki bacakları kısaltıyor Micheal Phelps öyle vücutlu olduğu için avantajı varmış

• 1.20 bacak boyu uzun evet ama sen de çok uzunsun zaten:)

• Yani spor yap illa uzar😄Tabi genetik de etkiliyo🙂

• UAtzatir ama beslenmede şart

0|0
    0|0
  • Zıplamayla boy uzasaydı tavşanda olurdu :):)))

0|0
    0|0
  • Uzatir tabi, basketbolcular neden cok uzun sence?

0|0
    0|0
  • Uzatır ama cok az

0|0
    0|0
  • 20-25 arasında uzama durur ama o zamana kadar uzatır.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• yaşa bağlı

0|0
    0|0
  • İp atla

0|0
    0|0
    • Günde kaç dk birde bazıları durdurduğunu söyledi

• Uzamiyor uzamiyor boşuna ugraşma denemedigim teknik kalmadi

0|0
    0|0
    • kaç cmsin genetik de biraz önemli