İlk içtiğiniz alkol sigara vs hikayesi

ilk kez içtiğiniz sigara, alkol hikayesini, kaç yaşınızda, neden ve nasıl(gizlilik, ortam, arkadaşla beraber, babayla, akrabayla gibi,) yaptığınızı vs paylaşırmısınız. örneğin ben yazayım 16 yaşında ilk sigaramı arkadaş zoruyla içtim. elime aldım sigarayı ağız dolusu dolduruyorum yanaklarıma fakat içime çekmiyorum.:) arkadaş dedi yanlış yapıyorsun dedi böyle böyle.. sonra ağız dolusu doldurdum yanaklarıma nefessiz kalıncaya kadar doldurdum. bide içine çek şimdi dediler bir çektim abartısız 10 dakika öksürdüm. nefessiz kaldım. biraz sonra basım dönmeye başladı. çok kötü hissettim.:)..eve geldim üzerim iğrenç sigara kokuyor. koku anlaşılmasın diye yarım saat odadan çıkmadım ama akşam yemeği için mecbur çıkçam. sonra bir fikir geldi aklıma. mutfağa gidip tost yaptım ama yarım saat ocakta bekletip yaktım tostu.yanık kokusu sigara kokusunu bastırsın diye.:) sonra babamın giydiği kazağı saklayıp kendi giydiğim kazağı giydirdim. maksat babamda sigara içer o kazağı giyip de içsin böylece kazağı babam sigara kokutsun. ben aklanayım..:)) ilk içki deneyimimde aynı arkadaşla oldu. assağı yukarı 1yıl sonra. gel bizim eve kafa yaşayalım dedi. gittim.:) bir rakı aldı tekirdağ yüzdeyüz yaş üzüm. müzik açıldı. geçtik masanın başına. mezeler geldi acılı adana, zeytin, peynir vs. şu bardağının yarısına rakı kondu. meraktan uzun uzun koklandı. ulan vazgeçelim dedim.babam falan yakalar dedim, olmaz dedi arkadaş. burdan ayık gitmek yok. tamam dedim. ilk kadeh kalktı. bardağın yarısı yudumlandı. yutkunmadan iğrendim. ufak ufak 4-5 yudumla bardağı bitirdim. arkadaş 2.yi koydu yok dedim yapamicam. onu zor bitirdim zaten. tamam sen bilirsn dedi. eve ayık döndüm.:)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Sigara icmiyorum. Ilk defa 18 yasinda ictim oda denemek icin. Ailemin gözünün önünde :D

kizdilar ama biliyorlardi ben sigaralan baslamicagimi.

Neden kendimi yavas yavas öldürmeye para vereyimki.

Ickiyi 16 yasimda ictim. Arkadaslarin evinde. Iyki cok icmemisim, bir arkadas vardi okadar ictiki tuvaletin yaninda geceledi :D

Bu zamam karar verdim zaten sarvos olana kadar hic icmicem.

Artik genelde ayda 8-9 kere 1 sise Sarap alirim. Sagliga cok faydali niye. Bide alman ickisi/likörü "Jägermeister" buda cok saglikli herkese tavsiye ederim.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk alkolümü de sigaramı da okula başlamadan önce içtim. Alkol tadımlık sigara da tek çekimlik oldu :D

0|1
    0|0
  • aşşağı yukarı senin hikayenle aynı ama ben fazla içtim ve ewe zum olsamda belli etmeden gittim

0|1
    0|0
  • Çok ciddiyim, hayatımda bir kez bile alkol sigara kullanmadım..

0|1
    0|1
Yükleniyor...