Hayatın bir anlamının olduğuna nasıl inandırırsınız kendinizi?

çok sıkıldığını, hiç bir şey istemediğinizhatta hayatın anlamsız olduğunu düşündüğünüz zamanlarda kendinizi nasıl yeniden hayata döndürürsünüz,nasıl yeniden iyi hissettirirsiniz kendinizi?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendime yapacak birşeyler bularak. Dışarı çıkarak insanların içinde olduğu zaman insan hayatı yaşaması gerektiğinin ve hayatın yaşamaya değer olduğunu anlıyor.Yapacak bir iş bulamazsan. Evde kös kös oturursan, tabi hiçbirşey istemez insanın canı çünkü hep aynı şeyler vardır.Biraz değişiklik, yeni yerler ve yeni insanlar görmek insanı hayata bağlar.

0|0
    0|0
    • bende gezemyi seçenlerdenim deniz kıyısına giderim genelde değişik fikirler nelerdri diye merak ettim..

• Bir bakın listenize o zaman

• evet değişiklik varmış :)

Kızlar Ne Diyor 6

• ne bileyim ya dışarı çıkarsın,dolaşırsın.markete girince 2-3 tane çikolata alıp çıkarsın..küçük çocukların oynadıgı parka gidip oturursun onları izlersin,onlardan biri yanına gelince çikolatayı uzatırsın o da alır.alınca o masum yüzündeki gülüşü görmek varya süper bişey)

0|0
    0|0
  • Ben namaz kiliorum yani 5 vakit zaten namaz kiliorum ve Allahima sigindigimda cok Mutlu oluyorum ve bu bana yetior hayatimin anli Jul

Olarak ailem ve en iyi arkadasim

Ve sevgilim ..ama kötü hissedtigimde kendimi Allaha

Siginirim oda ayri güzel bir Duygu ..bundan baska önerecek birseyim

Yok..

0|0
    0|0
  • ailemi düşünerek..

0|0
    0|0
  • insanlara yardım ederek ve sevmeye çalışarak.

0|0
    0|0
  • temiz hava alarak, insanlardan bir nebze uzaklaşırım..çiçekler bahçeler arasında dolaşırım..

0|0
    0|0
  • hıncımı çıkartırım her şeyin içine ederim şu an yaptığım gibi. tadı ancak öyle çıkıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...