Futboldan Anlamayan Sevmeyen Erkekler Varmı?

Kadınlar sevmeyebilir anlarım Son Zaman'larda kadınlarında futbola ilgisi yok değil Ama erkekleri anlamıyorum Şimdi 22 kişi bir topun peşinde koşuyor demeyin mantıklı cevaplar verin lütfen
Hem oynamayı Hemde izlemeyi severim

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 14

• büyük ihtimalle arabadan da anlamaz..

0|1
    0|0
  • oynamasini severim izlemesini sevmem

0|1
    0|0
  • 1- Sıkıcı
    2- hala sıkıcı
    Ilgi ceken bir tarafi yok , sacma. geliyir.
    Birde tum o futbol sohpetleri.

Hicbir zamab sevmicem sanirim. Hic izlemiyorum o yizden

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum eskiden ben de cok severdim. bazen takim kaybettigi icin cok uzulurdum fakat su an futbol izlemek bana nedense sıkıcı geliyor. galiba futbola olan sevgim bitmis

0|1
    0|0
  • Var malesef nasil mutlular anlamiyorum mk

0|1
    0|0
  • bir ara profösyonel futbol oynamıştım lisansım felan vardı :D ama yeniletmedim :D futbol sevilmez mi ama ya evrensel bir oyun

0|1
    0|0
  • hiç sevmedim, sevmemde.. belli bir nedeni yok dogrusu, sadece anlamsız geliyor

1|1
    0|0
  • Ben basketbol izliyorum

0|1
    0|0
  • Ben cok iyi oynarim futbolu yetenke var ama izlemeyi konusmadan nefret ederim

0|1
    0|0
  • vardır kesin illaki nefret eden bile vardır

0|1
    0|0
  • Benim kanka anlamıyorum bir bok uykum geliyor

0|1
    0|0
  • Futbol borsada değil arsada oynanır moruk..
    Uluslararası alanda tr nin bir kazancı yok ama tüm ekip iyi para kazanıyor.. Bilmem anlatabildim mi
    Sabri lamburciniye biner sen ben metrobüse :DDD

0|0
    0|0
  • Açıkçası oynamak yetenek isteyen bir olay.. Halı saha maçlarında hep defansa geçerim bam güm vurarım gelen topa. ama iyi bir seyirciyim ve futbolla alakalı bilgim var

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...