Güvenini, sevgisini nasıl kazanabilirim?

Sizi çok seven herşeye rağmen affeden bir sevgiliniz va.Bütün hatalarınıza rağmen hala sizin yanınızda.Uzun bir ilişkiniz var.2 senelik.5 senedirde konuşuyorsunuz.Fakat ona yaptığınız hataların bedeli çok ağır.(aldatmak gibi) Ama o sizin uzun uğraşlarınız yalvarışlarınız,telefonla aramalarınız bir takım olaylar sonucu sizi affediyor.Daha sonra onunla olan ilişkinizin alışkanlık olduğunu anlıyorsunuz.Ondan ayrılmak istiyorsunuz.1 hafta arayıp sormuyosunuz.Oysaki o sizi aldatmanıza rağmen affetmiş.Tekrar yalvarmalar ve birtakım olaylar sonucu yine birliktesiniz.Ama busefer doğal olarak hiçbirşey eskisi gibi değil.Ama onu sevdiğinizi artık anladınız onsuz yapamıyosunuz, ondan başka kimseniz yok.Nefes gibi ona muhtaçsınız.Herşeyden çok seviyosunuz.Ona sevginizi göstermek için ne yaparsınız ? Güvenini nasıl kazanırsınız.Önceki olayların olmayacağına nasıl ikna edersiniz? Veya onunla nasıl konuşursunuz? Onun bu olaylar hep zihninde bir köşesinde kalıcak ama ben bunu istemiyorum onu çok sevdiğimi anlamasını istiyorum.Daha anlatmadığım çok şey var bu yüzden şimdi beni eleştirceksiniz doğal olarak.Suçlusun konuştuğuna dua et gibi ama ben sizden yardım istiyorum.Haksız olduğumu biliyorum zaten veya kötü birşey yaptığımı.Ama bana yardımcı olursanız sevinirim.Çok konuştum onla.Düşüncesizlik yaptığımı ilişkimizin monoton olduğundan yanlış düşündüğümü falan söyledim.Gerçektende öyle ama yeterli bir cevap olarak bulmadı.Sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Şu an hala birlikteyiz ama eski olaylar konular açıldığında o bana neden yaptın diye sorduğunda hem aynı cevap vermek istemiyorum.Yeterli cevabım yok zaten yerin dibindeyim.Sevgimi görmesini bana güvenmesini istiyorum.Güzelce konuşmak istiyorum ne yapmalıyım

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yorum yapabilmeyi ve sana yardımcı olabilmeyi çok isterdim ama sevgilinin düştüğü durumun aynısına ben düşmüştüm. Hem nişanlanıp tam evlenecekken vazgeçip tekrar af dilemişti ve ben onu çok sevdiğimden onu yinede kabul ettim. ve aynen dediğin gibi ona güvenmeyi hala bırakmadım ama o yine yaptı yapacağını ve ben saf gibi ortada kaldım sonunda. Ve bu olaylar belli bir seviyeden sonra nefrete dönüşüyor ve on kere tövbe etsende affı öyle kolay olmuyor artık. Allah sonunuzu hayır etsin. Diyebileceğim fazla bişey yok. Değerini iyi bil sevgilinin.

1|0
    0|0
    • O olaylardan sonra bana eskisi gibi davranmıyor zaten.Ayrıyken ona yalvarırken bana senden nefret ediyorum deyip yüzüme bakmadığı, bana dokunma dediği, iğrenç iğrenç bakıp laf soktuğu zamanlarda oldu.Şimdi sorduğumda beni sevdiğini söylüyor.Peki beni neden seviyosun diyorum nedeni yok diyo.Ben ona neden sayarken o birşey demiyor.Eğer beni sevmiyosan söyle bu benim canımı acıtır diyorum o sevmesem birlikte olurmuyum şuan diyo.Eskiden benle ilgilenirdi.Şimdi bazı şeyleri benden daha önemli görüyo

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...