Kilo verme konusunda yardımcı olabilecek birileri?

2 aya kadar 10 kilo vermem lazım koşuyorum ve mekik çekiyorum ama sürekli bir acıkma oluyo dayanamıyorum ekmeksiz doymuyorum bitkin olunca koşu falanda olmuyo daha önce diyet listesi uygulamıs biri yardın edebilir mi

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmek ve şekeri kes 1 ayda 10 kilo rahat gider.

0|0
    0|0
    • şekeri kullanmıyorum alıştım da ekmeğe alışamadım :/

• benim etkilli ve hızlı kilo vermem lazım o yavaslatmaz mı

• Tabiki hayır.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• bunu defalarca söylüyorum ve yine yazıyorum kilo vermede en iyi etken İP ATLAMAKTIR. saçma gibi duruyor ama geçrekten de yararı fazla.

0|0
    0|0
    • hiç denememiştim denicem :)

• sabah 10 dk öğlenden sonra 10 dk günde 2 kez

• peki tesekkur ederim :)

• Ekmek yemeyince doymuyorum diye bir şey yok. Acıktığında düşük kalorili tok tutan besinler tüket (haşlanmış yumurta, kepek ekmeği vb.). Birde spor yap verirsin.

0|0
    0|0
  • sana yardımcı olabilirim bana mesaj at detaylı anlatım

0|0
    0|0
  • bol su iç 2 litreden fazla içme böbrek lerin yorulur. acıktığında lifli sebzeler tüketebilirsin salatalık flan en önemlisi yediğin ekmek miktarını yarısına indir ben bunlarla 8 kilo verdim

0|0
    0|0
  • 2 hafta dayan zaten vücudun o düzeye alışır.. eskilerin tabiriyle miden küçülür.. eger çok acıkıyorsanda her yemekte çorba tüketmeye çalış.. ve bol salata ve protein..

0|0
    0|0
    • protein tozu kullansam nolur?

• protein tozu tok hissettirir dogru ama yagsız tavuk gögsü çok iyi bir diyet aracı hele ki akşam yemeklerinde.. kalori sayımı yapabiliorsan eger günlük 800-1200 civarı bir alım (mümkünse sağlıgın için 1000 üstü) 1 ayda en az 5 kiloya yakın verdirir.. metabolizma yavaşlamasını engellemek içinde günde bir form ve yeşil çay içebilirsin ayrıca..

• çoookk teşekkür ettim :)))

• ip atlayın lo boyunuz da uzar

0|0
    0|0
    • 172 boyum var ne kadar uzayayım dahaa :O

• :D oo hemen

• beklıyom bak diet tabağım Şu an hazır :D

Kızlar Ne Diyor 4

• diyet yaparken ekmek kesilmez..✔
    yağlı yemekler kilo yapar ekmek değil.. ✔
    spor yapmalısın ve her öğün 3 dilim buğday ya da kepekli ekmek yiyebilirsin..

0|0
    0|0
  • Yemezsen ölmezsin ama yersen hayatın boyunca sevgililerin yanındaki 3. Kişi olacağını düşün iyi gelir 😄😄

0|0
    0|0
    • ohaaaa :D kimse bu kadar açık sözlü olmadı :D tesekkur ederimm valla :D

• Ne demek rica ederim tatlımm 😘😘

• ekmek yemeyi cidden birakmadan olmaz, bol su ic

0|0
    0|0
    • suyuda pek içmem ama zorluyorum kendımı

• kendime 1 litrelik bir cam şişe aldım ondan 2 şişe içiyorum artık :) onceden içmiyordum sadece

• ya ben kendim cok su icerim, icmeyen insanlara sok oluyorum da cildirdim kusura bakma jdjdjjd

• Çitosum sen misin

0|0
    0|0
Yükleniyor...