Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız ?

Bir erkek sizi aldatırsa bunu nasıl anlarsınız? tepkilerinden sözleri nasıl belli eder kendini.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ilişkiyi tek başnıa o yönettigi zaman

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hareketlerinden anlayamıyorsan bir önceki s egilisini de aldatmıştır.

0|0
    0|0
  • abow sen bıtanesın kız :D yazın yazında ona gore onlem alak oyle davranmayak uyanık eneyıler dıyesım varda demıyom hadı hadı ıyısınız :D

0|0
    3|0
  • sen ona bir süpriz yapmaya çalıştığında, o suçluluk hissinden dolayı sana bağırıp çağrınca dersin ki bu adamda bişiler var eskiden böle değildi :P

1|0
    0|0
  • Sana karşı davranışları bile değişir yani anlarsın eğer gerçekten tanıyorsan.

1|0
    0|0
    • Aksine yalvarıp yakarıyor. Sevdiğini ve böyle bişey yapmıyacagını söylüyor.

• bir gecelik ilişkiyi anlamazsın flört lü bir ilişkiyse ne kadar saklasada bir acık verir bir gecelik ilişki tabirindede ardından senle ilişkiye girerse belki anlıyabılırsın normalden uzun sürer döl miktarı ilişki durumuna göre daha akıskan olur...

1|0
    0|0
  • iligiszlk ve hal hareketlerınden

0|1
    0|0
  • bu sırrı neden sana verimde hem cinslerimi zan altında bırakım :D

0|0
    4|0
  • hareketlerden belli eder

0|0
    0|0
  • telefon mesajları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• telefonunu ters koyar ya da cebınde tasır tuvalete gıderken yanına alır, aradıgında acmaz sonra arar, ıyı gıyınır eve gec gıder, sureklı gezme bakma egılımındedır , sosya paylaşım sıtelerını fazlaca kullanır, yalan soyler ozellıklede o benım arkadasım teeeeeey nerden yalanını ayrıca degısık sekıllerde yuzune bak nelere nası tepkı verıyo ezberle herkesın kendıne ozel ısaretlerı vardır sonra bunları kullanırsın mesela benımkı elını ensesıne atıyodu gibi...

0|0
    0|0
    • Anladım, peki şuçluluk duygusundan iyi davranablirmi sence.

• Peki aldatıldım, ama bunu açıklamıyo sence ne yapmalıyım ?

• guven gıtmısse bıtmıstır sureklı kontrol etmek zorunda olmak ıkı taraf ıcınde sıkıcı durumdur ayrıl gıtsın kanıta gerek yok , mutlu degılsen surdurme

• Belli etmez bunlar. Kar üzerinde yürüyüp iz bırakmazlar.

2|0
    0|0
    • Bu sözü bana söylemişti. Ben karda yürürüm ama izimi belli etmem diye

• E işte erkekler böyle.

Yükleniyor...