Kızlara kas yakışır mı?

Ben mekik hareketleri yapıyorum karın kısmında pek değişme olmuyo ama aşırı kol kası ve omuzum kalınlaştı bir de mekik boy uzatmaz diyorlar ne düşünüyorsunuz?

0|0
18|25

En İyi Erkek Görüşü

• yakışır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Azicik ama abartili degil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bacak ve kalçada çok hafif kas güzel durur..

2|0
    0|0
  • Hafif kas iyi

1|0
    0|0
  • :) valla karın kası özellikle bayılıyorum.. diyecegim lafı yanlış anlamasın kimse ama kaslı kız vicud çalışan kız çok sexy duruyor benim görüşüm böyle.! eşimin öyle olmasını isterim :D

0|0
    0|0
  • Kol kası ve omuzu geniş kız itici durur. Fakat güzel bir karna sahip kız süperdir. Fakat asla ama asla baklava çıkarmaması gerek. İtici durur erkek gibi olur.

0|0
    0|0
  • bence yakışmaz

0|0
    0|0
  • Aşırı itici buluyorum.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yakısmaz

0|0
    0|0
  • Vucudun guzel durur bu açıdan iyi hem de guclu olursun bu da iyi ama bazi kaslarin goruntusu kadinda, erkek icin itici olabilir. Gerci kimi erkek de ayiptie soylemesi ozel anlarda o gücü hissedince hosuna da gider

0|0
    0|0
  • Yakışmıyor...

0|0
    0|0
  • Selter gibi olun

0|0
    0|0
  • yakışır bence

0|0
    0|0
  • karın kası hafif olsun da omuz kası kol kası yapmayın nolurrr yaa yakışmıyor

0|0
    0|0
  • Zaten 1;60 boyları var ortalama
    Bide kas yapınca üçgen peynire benziyorlar.

0|0
    0|0
  • Bel inceltip hafifte bacak ve kalcayi gelistirince guzel duruyor

0|0
    0|0
  • yakısmazz

0|0
    0|0
  • çok itici bayan dediğin zarif olmalı

0|0
    0|0
  • saşmalama. baldırdan gerisi olmaz

0|0
    0|0
  • Mekik kol omuz cok değişik nasıl oraları etkiledi acaba

0|0
    0|0
  • Yooh ya

0|0
    0|0
  • Mekik değil omurga üzerine çalış daha çok asılma hareketleri barfiks falan çek.

0|0
    0|0
  • hafif olursa tabiki yakışır
    ama öyle iyice sixpack yaparsa o iş yaş :D

0|0
    0|0
  • ya sen yap hele daha hiçbişey bildigin yok 2dkda olmaz yapamassın zaten kasmas

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Hiç bir egzersiz gerçek anlamda boyunu uzatmaz. Eğer yağların yakışmadığını düşünüyorsan kasları yakıştırmak zorundasın bir şekilde :)

0|0
    0|0
  • Kızların kas yapması zor olur zaten canım yapabiliyorsan da yap ama abartma. Sporu kas için değil sağlıklı olmak için yap :)

1|0
    0|0
    • her gün 200 yapıyodum baktım boy uzatmıyo falan bıraktım :( ama karın bölgesinde hiç değişim olmuyo içten kasılıyo gibi ama dışı aynı

• mekikle mi boyun uzadı? valla pişman oldum sonra uzatmadığını duyduğumda

• mekik çekmenin boyu uzatmadığını ve ya uzattığını bilmiyorum ben başka hareketlerde yapıyordum sadece mekik değil

• Yakışıyo bende yapcam

1|0
    0|0
  • Ben kızda hafif karın kasını beğeniyorum ama kol, omuz kası bence hoş durmuyor kızlar yaratılış itibari ile de minyon, kibar durmalı ama kimsenin zevkine isteğine hayatına karışamazsın istediğini yapabilirsin nasıl iyi hissediyorsan onu yap

1|0
    0|0
    • peki sadece karın kası yapan hareket var mı hangi hareketi denediysem hep kol kası yaptım karında bir değişim olmadı en fazla içten sertleştiğini hissediyorum ama dışı yine aynı bir değişim yok

• İnternetten abs workout videolarına bakabilirsin

• bende yapıcam yakisiyo bence

1|0
    0|0
  • Sirf mekikle kas yapamassjn

0|0
    0|0
  • Çok hafif yakışır

0|0
    0|0
  • Hayır kötü. Fit olmalı kaslı değil. Zarif olmalı erkeksi değil

0|0
    0|0
  • İnce kas candır, bende de var😂

0|0
    0|0
  • Hiç beğenmem

0|0
    0|0
  • Kasguzel ama sıktığında cikcak hayvan gibi olmicak sadece baklava hafif belirgin olursa guzel

0|0
    0|0
  • kızlar 21 den sonra uzamaz zaten daha ne boyu

0|0
    0|0
  • bence harika

0|0
    0|0
  • yok yea

0|0
    0|0
  • Yakışır tabi bazılarına.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...