+ ve - lerle galatasaray nasıl eleştirirsiniz gelecek sezon teknik direktör olsanız neyi nasıl yapardınız

ben öncelikle 32 yaşüstüleri sepetlerdim hamiti sabriyi şutlardım meloyu elmanderi yollardım takımda muslera burak selçuk semih sınayder dışında kimseyi bırakmaz yerlerine çok koşan baskı yapan etkili adamla alırdım

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sen daha onları sepetlemeden seni sepetlerler kulüpten sen championship manager mi fm mi oynuyon hangi manajerlik oyunu? Sen reeli bilmiyon? Hem koşmayla baskıyla iş bitseydi 1 tane zeki 11 tane 3000 metre koşucusu toplar her maçı yenerdi sen neyin kafasını yaşıyon?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hamit sabri gökhan zan çağlar sercan yiğit ceyhun gönderilmeli

0|0
    0|0
  • Galatasarayın kadrosunun bu sene çok başarılı olduğunu düşünüyorum Melo´yu göndereceksinde kimi alacaksın Real karşısında müthiş oynadı

0|0
    0|0
  • 32 yaş üstündekini satmak saçmalık bak pirlo ya maşallahı var.En iyisi iyi oynayan kalsın oynamayan gitsin.Zaten antremanalarda maçlarda belli olur kimin iyi oynamıyp oynadığı fatih hocada yaşa bakmıyor zaten kim iyi oynuyorsa onu oynatıyor oynamayanı satıyor ya da yedeğe alıyor.

0|0
    0|0
    • hamiti niye oynatıyor amrabat neden oynamıyor

• hamitin uzaktan şutları çok iyi amramat sol açıkta hamit sağ açıkta oynuyor.Amrabatı alcaksa sneijderi çıkarması lazım

• Drogbaya o kadar para verecegine 2 tane defans oyuncu alınması lazımdı,defan kalbur gibi,

0|0
    0|0
  • Hamit gibi adam mı var beee?

0|0
    0|0
  • Toptan kulübü sat bari.Hamitle Melonun ölüsü yeter.32 yaş üstündekilerden bir Drogba var.Onu mu sepetlicen?Fatih Terim yapılması gereken herşeyi doğru bir şekilde yapıyor kafana takma sen.

0|0
    0|0
  • sen ne bilion takımı dagıtırsan toparlaması kolay değil öyle herşey göründüğü kafanda kurdugun gibi olmaz güzelim ok

0|0
    0|0
  • böylece futboldan hiç anlamadığını anlamış olduk , yeni transferiniz drogbayıda mı şutlucaksın adam çok iyi ve çok ahlaklı futbolcu

0|0
    0|0
  • Elmander ve Melo hariç katılıyorum

0|0
    0|0
  • kızların futbola ilgisi artık baydı beni

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...