Kapat

Erkekler, gogus kasiniz var mi hangi hareketleri yaparak yaptiniz?

Erkekler, gogus kasiniz var mi hangi hareketleri yaparak yaptiniz?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• lisedeyken barfiks yapmistim hala gogus kaslarım var.. bir de tabi her yaz yüzerek... onun dısında fitness'ta kol ve gogus calısmadım hic

0|0
    0|0
  • Press, açma-sıkıştırma hareketleriyle

0|0
    0|0
  • üst göğüs kası hareketi yapıyorum şimdilik dumbellerle. Onun dışında makinalarla btfly ve iç göğüs için itme yapıyorum. bide deeps var tabi.

0|0
    0|0
  • Bende yok

0|0
    0|0
  • var tabiki. suanda supplement kürümle birlikde degişik bir gögüs antrenmanım var :D supplement ve kas hareketleri icin isteyen bana ulasabilir yardımcı olurum bildigim kadarıyla ^^

0|0
    0|0
  • Var 💪💪💪☺

0|0
    0|0
  • Baba bench press en iyisi karılar bile memelerimi kıskanırdı zamanındada işte bırakmak zorunda kaldım malesef.

0|0
    0|0
  • En iyi bolgem , bench preesls dummmbel fly dumbell press en temel hareketler

0|0
    0|0
  • Birkaç ay düzenli şınav çekerek yaptım bu yolda p4p göğüs kası uygulaması çok yardımcı oldu

0|0
    0|0
  • çok yüzerim ve şınav çekerim

0|0
    0|0
  • Cable crossver bench press dumble press ve fly machine press elmas tutuş şınav

0|0
    0|0
  • profilimden bakabilirsin 5 6 ay sonra daha iyi bir ilerleme kaydedeceğime inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Sen ne yapicaksinki göğüs kasini

0|0
    0|0
  • Sinav ve bench press. Ama yuzucuydum yillarca calisinca kendi gelisti aslinda :D

0|0
    0|0
Sponsorlu
Yükleniyor...