Yardımcı olmanızı bekliyorum!

arkadaslar ilk defa arkadasımın vasıtasıyla biriyle tanıstm ve bir aydır cıkıyorum benı zor ıkna etti cıkmam için ama ben ciddi anlamda evlilik boyutuna tasınacak bir ilişki istediğimi acıkladım yoksa hiç bulasma bulaştırma demiştim dürüstce ben sni sevene kadar benden ilgi sözleri bekleme dedim belli br çerceve içinde konusuyoruz fakat ilk zamanlarda ben sormadan nerde oldugunu naptıgını her adımını söylüyordu beni kaybetmek istemedgni bana çok baglandıgını sevdiğini söylüyor ama son bir haftadır eskisi gibi sıkı davranmıyor bazı sorularmı yanıtsz bırakyor boşluyor bazen gecenlerde kusmstuk gönlünü almak istdm bir kaç güzel kelime kullandım yavas olada sevdiğimi söyledim ondan sonra yüzgöz olmuyor pek anlamaım ona sorarsan senin sonun ben benm sonum sen diyor anlamadım gercekten noluyo acemiyim napmaya calstıgını anlamadm bu arada bn İstanbul o bursada yasıyo 1 sefer görmek için geldi siz yorumlayın

Güncellemeler:
akıllı olun ciddi cevap verin lütfen zahmet olucak

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• erkek yüz bulunca astarını isteyebilir.İstikrarlı ol ilişki başlarken ona nasıl davranıyorsan yine aynı davran.

1|0
    0|0
    • doğru diyosun zten bana hiç taviz vermiyosun hiç diyip duruyodu kendi kaybeder ne diyeyim

• dediğim gibi kendisi kaybeder.Fazla takma.Eğer kafana takarsan bu konuyu sen kaybedersin.Sen rutin yürüt ilişkini baktın olmadı hala odun.Ayrıl

• başka çare yok zaten

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 aydır çıkıyosun ilk zamanlar sen sormadan ne yaptığını söylüyormuş,bağlandığını söylüyormuş(1 ayda) 1 ayda 1 kere gelmiş..Sen İstanbul o benim yaşadığım şehir. Çok acayip bir ilişki ve bundan hayır gelmez gibime geliyor.

Ciddiysen evlilik düşünüyorsan o büyük ihtimal düşünmüyordur.Bundan vazgeçersin diye ümit etmiştir kararlılığını görüncede soğmuştur.Benim düşüncem böyle...

1|0
    0|0
  • sözlerin gayet güzel düzgün fakat bazı dengesizler kendini bir halt sanarlar senin görüştüğün kişide aynı sen cömertlik edip kabul ediyorsun ama işte çocuğun yaptığına bak bence boşver takma kafan ben o üzülsün seni kaybettiğine ok

1|0
    0|0
    • bencede ama ilk oldugu için ciddi olsun istiyorum üstüna basa basa dedim bunu nasıl böyle birşey düşünür şimdi

• olsun bence sen yinede büyük konuşma çünkü ne zaman büyük konuşursun başına gelir ;))

• bak oda doğru haklısın

• valla eğlenilcek değil tam evlenilcek bayansın:)

1|0
    0|0
  • yav sırf puan almak için cevaplamak zor olcak ama, arkadas çok saçma ya. herif ciddi düşünüyor belki o yüzden biraz sert erkek olmaya calışıyor belki.. yani niyeti ciddileştirmiş. falan da filan...

0|0
    0|0
  • bi cacık olmaz bu ilişkiden saçlar on numara başarılarının devamını dilerim

0|0
    0|0
  • Bu nasıl saçma sapan bir ilişki şeklidir böyle okurken yorumdum yemin ederim güzelim sen bu çocukla vakit kaybetme git kendine göre birini bul.

0|0
    0|0
  • çift kişilikli olabilir dikkat et,

0|0
    0|0
  • sen böyle kişilerle olursan sen zarar görürsün

0|0
    0|0
  • başkasını bulmuştur bunun bir açıklaması olamaz zaten

0|0
    0|0
  • seninle bir an önce evlenip bir an önce kucağına alıp bir an önce odaya çıkıp bir an önce yatağa fırlatıp tıııppp tıpppp tıppp yayın sona ermiştir:D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evlilikten korkmuştur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...