Volkan Demirel olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Volkan Demirel'in milli maçta küfür edildi diye bırakıp gitmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sanırım konuya en önemli cevabı Ercan Güven abimiz vermiş.
"Hani milli forma kutsal bir vatan göreviydi? Kardeşim, sen küfür yedin diye milli görevini bırakırken kurşun yedikleri halde görevini aksatmayan vatan evlatlarına ne diyeceğiz sonra? Yarasını sardırıp askerlerinin başına koşan ve şehit olan yüzbaşı Halil Özdemir hakkını helal eder mi mesela?"

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel söylemiş , fazla söze gerek yok. Bu ülkede küfür yemeyen kim var? O zaman herkes bıraksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• artık söz konusu bile değil Milli takımda olması o gitsin aziz abisinin yanında silah ticareti yapsın

0|0
    0|0
    • Fenerbahçede aynı şeyi yapsaydı ki defalarca Fenerbahçe taraftarı ana-avrat küfür etti. Bir daha kapısından giremezdi. Şimdi milli takım için hala özür dilemem diyor.

• Bir de bu olayı belki de şu an oynayan futbolcular içinde en pislik yapanı , magandası, çirkefi tepki koyunca daha bir kızıyor insan. Sen televizyonda ya da statta o futbolcuların ailesi çocukları izlerken onlara saldırmadın mı? onlara küfür etmedin mi? ki sen para alıyorsun profesyonel olman lazımken bu kadar çıldırıyorsun. O zaman hiç ağlamayacaksın sana da küfür ettiklerinde.

0|0
    0|0
  • Bununla askerligin ne alakasi var. İkincisi bir asker kursun yerken millet ona sövse o asker hâlâ o millet icin ugrasmaya calismaz. ne olursa olsun isterse askerlik olsun bir millet benim 2 yasindaki kizima kufur ediyorsa ben orada duramam arkadas. Eger karsi cikan varsa anasina bacisina kufur ediym o kadar genislerse..

0|0
    0|0
    • Aynı küfürleri her maç Fenerbahçe taraftarı ederken neden hala o formayı giyiyor?

• Haklısın Tolga'nın ölmüş annesine de küfür eden Fenerli Galatasaraylı taraftarlardi zaten

• Haklısın, bunu yapan varsa onlar da şerefsizdir. Ama konu Volkan hainliği. Tolga'nın değil. Polemiğe girmeye gerek yok. Bir vatan hainini savunan da benim gözümde haindir.

• iyi oldu gitmesin artık bıraksınlar volkan emre sabri umut bunlarla mı gidecez fransaya genç jenarasyon yakaladık bunun üzerinde durmalıyız

0|0
    0|0
  • O adamı tekrar çağırsalar maçları izlemeyeceğim kesinlikle...

0|0
    0|0
  • alınsa da volkan babacandan formayı alamaz zaten bırakıp gitmeyecekti

0|0
    0|0
    • Kalede hangi Volkan'ın olduğu önnemli değil, önemli olan ihanet etmesi. Haklsın.

• bence hangi volkanın olduğu önemli kimse neden sevmiyor bu demireli fenerbahçeyi anadolu takımları dahil elbette herkesin kendine göre var sebepleri alınmasına gerek görmüyorum babacanın olduğu yerde başka bir volkana gerek yoktur

• Türkiye'de çok daha iyi kaleciler var.

• ben gs liyim volkanı da sevmem ama konuyu böyle dramatize etmeye gerek yok. İyi öğrencilere kızıp sınıfı terk eden hoca için de, milli mücadele kahramanları yeni nesli size emanet etmedi mi, nasıl bırakır gidersiniz diyelim

0|0
    0|0
  • Alırlarsa adam değiller...

0|0
    0|0
  • Başka bir kulüpte oynuyor diye, milli takım forması giymiş futbolcuya, onun ailesine ve kundaktaki bebeğine toplu halde küfür etmek açık ve net, ŞEREFSİZLİKTİR!

0|0
    0|0
    • Toplu halde değil, münferit 1 kişi. Belki yanında ona eşlik eden 1-2 kişi daha. Ki küfredenler de Fenerbahçeli. küfrü desteklemiyorum. Katılıyorum küfredenler de Volkan kadar suçlu. Ama o formayı bırakıp gitmek ihanettir.

• Fenerbahçe maçında daha maç başlamadan ısınırken, eşine ve bebeğine küfür ediliyorsa terk etsin tabi. Ama öyle bir şey olmadı, olmaz..

• Olmaz deme. Daha yasin kucuk. Biz sizin kendi futbolcularinizi tekme tokat dovdugunuzu, ölmüs insanlara kufrettiginizi de biliriz. Daha 2 hafta once ölmüs insana SEBA'ya kufur etmenizi de. Volkan haindir ve öyle kalacak.

Yükleniyor...