Kalbin nabızının yüksek atması

aralarda çarpıntılar oluyordu ve kalbimin atışlarını hissetmeye başladım tüm vücudumda ve bu rahatsız ediyor 90-110 arası dinlenir halde yürüyüş bandında 140-160 koşma bisiklet süreme gibi eylemlerde nefes almam ve çarpıntım artıyo daha koşamıyorum ve bu rakamın 178 olduğunu gördüm Şu an yurt dışındayım ve 1 ay gelemicem ne düşünüyosunuz ne gibi bir sorun olabilir 19 yaşındayım daha

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dinlenme halinde 80 i geçmemesi lazım normal nabzın.Kardiyoloji bölümüne gidip ekg ve gerekirse ztaen eko da çekerler.Holter takıp durumunu incelerler.sonuç ancak öyle belli olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• normalde sigara içtikten sonra artarda senın dediklerın hakkında bişi diyemicem

0|0
    0|0
  • Yaptığın spor ağır geliyordur büyük geliyordur seviyeyi azalt.

0|0
    0|0
    • 5.0 hız ki normal tempolu yürüyüşten az

• Kalbin ritmi çok önemlidir :)

• önemli olduğunu bildiğim için soruyorum ama elimde olmayan şeyler var yapabilsem yaparım

Kızlar Ne Diyor 1

• mitral kapak prolapsusu yani kalp kapağında sarkma var büyük ihtimalle ne derecede olduğuna bağlı korkulcak bişi değil günümüzde gençlerde sık karşılaşılan bir durum ilaçla tedavisi var ama spordan kendini yorcak harktlerden uzak durmalısın en kısa zamanda kardiyolojiye görünmelisin

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim.Hareketler zorlamıyor hiç birtürlü normal durumda da hızıhissediyorum

• rica ederim :)

• Stres, ağır spor, alkol çay kahve sigara. Bunlardan uzak dur. Aynı rahatsızlıklar ortaya çıkıyorsa evet bir şeyler var kardolojiye gitmelisin yok eğer kendini bomba gibi hissediyorsan bir şeyin yoktur biz de seviniriz tekrar geçmiş olsun :)

Yükleniyor...