Erkekler mi kızları kullanıyor yoksa kızlar mı erkekleri...

erkekler mi kızları kullanıyor yoksa kızlar mı erkekleri... bugün bir arkadaşla bunu tartıştık.. kızların bütün yaşadıklarını taa kullandığı pede kadar anlattıkları için erkeklerin kızlar hakkında ne çok sey bildiğini söyledi. bi, nevi kızların kullanma kulavuzunu kendi elleriyle erkeklere verdiklerini söyledi ? haklı mı düşüncesinde aksini savunanlar sizde acıklayabilirsiniz ?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan insanı kullanıyor. Olayın cinsiyetle bir alakası yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• erkekler derken o yavrucuklar sadece masumca sevişmek istiyor bana kalırsa, kizlarin çok amaçlı kullanma konusunda daha kabiliyetli olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Soru başlığını okuduğumda aklıma bir resim geldi . Erkeğin eli kızın kalçalarında iken kızın eli erkeğin arka cebimdeki cüzdanındaydı. Aslında her ikiside birbirini kullanır .. Bu devirde kız - erkek ilişkisi tamamiyle çıkar ilişkisine dönmüş durumda

0|0
    0|0
  • ortak çıkarlar söz konusu ise bunun ne önemi war fransız hatun ?

0|0
    0|0
  • önce biz kızları kullanıyoruz sonra kızlar bizi ... yumurta tavuk hikayesi

0|0
    0|0
  • cıft taraflı calısanlar gıbı bırsey bu cano :D ıkı tarafta uyanık artık da o degılde resımlere bakan nıye kacıyo lan benden kaporta o derece mı yamuk

0|0
    0|0
  • Kullanan kullanılıyor. Kısır döngü bu işler.

0|0
    0|0
  • erkekler sizlerin kullanma klavuzunu ellerinde bulundursa ne yazar klavuzdaki dil yeryüzünde tedavülden kalmışken... erkek kadının bir canım sözüne ülke feth eder düşün carolini ? ;))

0|0
    0|0
  • Kulllanma konusunda kızların üzerinde yok.erkeklerin daha çok kullanıyor gibi görünmesinin sebebi kızlar kadar profesyonel olmamasındandır

0|0
    0|0
  • normalde kadın yaratılışından ötürü erkekten daha az zeki yaratılmıştır ama biz erkekler uçkura düşkün olduğumuz için mantık falan kalmıyo, heralde allah bildiğinden durumlar eşitlensin diye öyle yapmış

0|0
    0|0
  • Genelde Erkekler,Kızları kullanıyor ablacım.Erkek cinsel iliskiye girer cıkar ve kızı terkettigi zaman sonucunda kızın ismi kirlenir ama Erkek'e kimse laf söylemez.

0|0
    0|0
  • Onursuz insanlar onurlu insanları kullanır bunun cinsiyeti olmaz.

0|0
    0|0
  • Kızlar da hiç masum değiller. Artık erkekleri sollayanlar var.

0|0
    0|0
  • Kim kullanilmak istiyorsa o kullanilir..cinsiyetim ayrimina gerek yok :-)

0|0
    0|0
  • kızlar beni dilediğiniz kadar kullanın yeminnen :D

0|0
    0|0
  • kızlar erkekleri kullanır tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her ikiside kullanıyorlar artık kızlarda kullanıyor erkeklerde.

0|0
    0|0
  • Cinsiyete bağlı birşey değil.Kişilikle alakalı.Ama genellikle erkekler ciddi bir ilişki düşünmezler ve kızları kullanırlar.Ama kızlarda da böyle olan kişiler vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...