Biri bana ATATÜRK´ün Galatasaray sevgisini açıklayabilirmi?

link Ulu Önderimizin tuttuğu takım hakkında birçok spekülasyonlar yapılıyor ama Atatürk´ün Galatasaraya sempatisi olduğu bir gerçek biri bana bunu açıklayabilirmi?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• link pardon bişymi dedin!

1|3
    1|3
  • Linkteki izlediğim video insanı duygulandırıyor ATATÜRK 1 tandedir

0|3
    0|1
  • Atatürk.<3

Galatasaray.<3

Mehmet Ali Birand, rahmetli o da GS'liydi.

1|0
    0|0
  • dersten gelince izleyip ağlayayım :((

0|1
    0|1
  • Sen Galatasaray Aşkını açıklayabiliyor musun ki

0|1
    0|2
  • gerçek bence de.

0|0
    0|0
  • çok sevindim

0|1
    0|2
  • valla bilmiyodum

0|1
    0|2
  • Atatürk şerefli takım tutar o da Galatasaray..

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Yahu bırakınız Atatürkün yakasını, bu nedir Allah aşkına 3 taraftan tuttunuz sündürüyorsunuz...

Mustafa Kemal ATATÜRK herhangi bir takıma önem vermemiştir, genel olarak spora önem vermiştir.Atatürk eğer ki bir takım tutuyorsa o Altay Spordur. Beşiktaşı Galatasarayı Fenerbahçeyi ziyaret etmediği kadar Altayı ziyaret etmiştir. Milli Mücadeleye giderken Zübeyde annemizi Beşiktaşlılara emanet etmiştir. İngilizlere karşı Fenerbahçenin verdiği mücadeleyi desteklemiştir.

ATATÜRK'ün planlı olarak gerçekleştirdiği şeyi bazıları kendine paye yapmaya çalışmaktadır.

ATATÜRK boş holiganist bir tavırla hiç bir takıma gönül vermemiştir taraftarı olmamıştır ve destek vermemiştir Atatürk sadece Türk sporuna ve gençlerine önem vermiş ortak payeler oluşturacak kulüpleri desteklemiştir ki bunuda ülkede refah seviyesini yükseltmek dünyada Türklerin sesini duyurmak ayrıca ülkenin içinde barış unsuru oluşturmayı hedeflemiştir.

Bu gün bakıyorumda ATATÜRK Beşiktaşlıydı diyenler dün real madrid formasıyla bayrağıyla ispanyolları destekledi, bir Beşiktaşlı olarak bende bunu inanılmaz ağar şekilde olsada vatana ihanetin temelleri olduğunu düşünüyorum o real madriti destekleyen renktaşlarım birer şerefsizdir. Bu çıkarımcılık holiganlık tamamen boş bir nesil için ortaya çıkmış bir silahtır.

0|1
    0|0
  • Atatürk gibi bir lider asla ayrım yapıpta takım tutmaz.Fakat 3 büyüklere sempatisi olduğu söyleniyor.Mesela yıllardır inönüde bu var link

0|1
    0|0
  • valla galatasaraylı tarihçi atatürkün galatasarayı sevmediğini söyledi Sporun yaşayan en eski tarihlerinden birisi olan Veli Necdet Arığ demiş ben demiyorum veli necdet arığ söylüyor ayrıca atatürk hangi takımlı olursa olsun bizi onu yinede seviyoruz başka takımı tutuyor diye sevmeyecek halimiz yok bu tamamen fanatiklik ve aptallık olur ben atatürkü seviyorum

0|3
    0|1
  • bana göre Atatürk hiçbir takımı tutmuyordu ve hepsine sempatisi vardı.

Galatasaray ın ilk renkeri kırmızı-beyaz

kuruluş amacı Türk olmayan takımları yenmek

0|3
    1|0
  • nerden gerçek.Fenerbahçeli diyolar.Beşiktaşlı diyolar.Sende gsli diyosn.Onu kimse bilemez k.b ama coğunluk olarak fbli diye duydm

1|1
    0|3
  • Mustafa Kemal Atatürk yabancı dil olarak Fransızca biliyordu. Bu yüzden bir sempati beslemiş olabilir. Başka bir açıklaması olamaz. Mustafa Kemal'in tuttuğu takım tartışmaya gerek yok Fenerbahçe'dir. Bu böyle biline.

0|0
    0|1
  • yaa bilader daha ne snejderin fotosunu falan koyuyorsun

bari Burak Yilmazdan foto falan koy !

yaa bir sürü para verildi sneijdere, drogbaya, meloya hepsinede bir tokat aticaksin

0|1
    0|0
  • tamam atatürk galatasaraylıydı

0|0
    0|1
Yükleniyor...