Dersanede sınıfımdaki kıza nasıl teklif edebilirim?

kız benim sınıfımda 2 önümde oturuyor benimle muhabbeti yok ama yanımdaki kızla az da olsa biraz muhabbetleri var sınıfta biyoloji hocası sağolsun bir popülarite yakalattı bana görüntümle ilgili karizma çocuk diye beni seviyor öğretmen bugün kimliğimdeki resmimi çok beğenip bakın genç bir doktora benziyor değil mi diye tüm sınıfa gösterdi özgüvenim sağlamdır sempatiğimdir kızara sıra buna dikkatli bakıyorum o da anlıyor bana bakıyor kaçırıyorum gözümü yanımdaki kızdan mı yardım alayım yoksa kendim mi hareket edeyim

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• ona baktıgında hemen kacırma gözlerını arkadasıımm oyle yapmaa :D o baktıgında ımalı bır bakışş ardından bir gülüşş :)) sonra yavastan laf at baktın muhabbet ıyı gıdıyo dershane sonrası yakala yürüyün biraz.. 1 2 gün boyle yap sonra oturun bir yere acıl sende :D

0|0
    0|0
    • yanımda oturan kızdan yardım alamam mı ki

• alabılırsın tabıı sızı yakınlastırabılır.. mesela anlasırsın o kızla .. onlar beraberken sende kıza selam verıp gıt yanlarına şakalaşmaya baslarsın .. arada onada laf atarsın.. muhtemelen senınkı konusmycaktr cekıngen davrancaktr.. ama yaptıgın şakalara dıkkat etmen gerek itici olma sakın :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kaşlarının ortasını al

saçlarına yeni bir stil yap ve o sakalları kes.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşım özgüvenim sağlamdır kendime güvenirim demişsin ama daha bir kızla nasıl muhabbet başlatılır nasıl konuşulur bilmiyosun gelip burda soruyosun sen sağlam özgüven ne bilmiyosun sanırım.

0|0
    0|0
    • arkadaşım kız erkeklerle pek muhabbet eden birisi değil bu yüzden yani

• Kızın boş bir anını kolla o an ilgilendiği bir şeyle ilgili muhabbete gir bir soru sor dersle ilgili ama asla kızla yapcağın ilk konuşma tanışabilirmiyiz gibisinden şeyler olmasın tamamen farklı bir konudan başlat muhabbeti zaten zamanla oraya gelir konuşma böylece daha etkili olur bu tük kızları direk tanışma içeren cümlelerle girince muhabbete kaçıyolar.

• dostm ne zaman seni görsem soru olarak karı kız cıkma teklıfını soruyorsn :) bu konuda cok streslı gördm seni

0|0
    0|0
  • hocanin gözü sende olmasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...