Tembellik üşengeçlik..

üzerime tembellik ve üşengeçlik geliyor gün içinde sürekli.. yemek yapmak, kendime bakmak , dışarı bile çıkmak istemiyorum.. eşim de bu durumdan üzgün ve rahatsız.. kendimi kapana kısılmış gibi hissediyorum.. eşyalarım üzerime üzerime geliyor ve bir türlü yaşama motive olamıyorum.. kendimi çok anormal hissetmekteyim arkadaslar..:(:(

Güncellemeler:
arkadaşlar örtündüm 1 yıl oldu. henüz alışamadım. Ama vazgeçmeyi istemiyorum. ve kendi terchim olması gerekenin bu olduğunu biliyorm. ayrıca gerktiği gibi korunaklı ve sade şekilde örtünüyorm. tırnak, makyaj, şıkıdım olmadan örtünüyorm. fakat eski halimin görselliğimin, aktifliğimin ve güzel görünmemin etkilerinden sonra, örtününce kendimi çok pasif ve çirkin :( hissedebiliyorm .. tövbe tövbe..:( neden oluyor yahu..!

yazı güncelledim.. aynı günde sadece 1 yazı paylaşabiliyormusuz cünkü:/

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• sırf kadınların bu sürekli stresli mutsuz hali yüzünden boşanıp ömür boyu kimseyle evlenmemeyi düşünüyo insan :)

0|0
    0|0
    • katılıyorum:) Erkek olsam bende aynı durumda kaygılanırdım ;)

• aslında toplumumuzdaki örtülü kadına bakış açısı beni demorolize ediyor.. Kemalizm - dinci ayrımını teşkil eder gibi gösterilmesi,.. bla bla bla .. ortalarda bir yerdeyim.. hem çağdaş modern başarılı akıllı kadın ruhumu hala terk edemedim.. çünkü bu zamana dek böyle büyüdüm.. hem de inancım gereği örtünmemi kişilik yapımla kavga eder halde buluyorum.. ben beni temsil edemiyorum gibi yanii.. ya da bir sürü saçma düşünce:(

• bi insanın inancının yerine getirmesi Atatürk ü sevmediği anlamına gelmez ikisi farklı konulardır birbirine zıt şeyler değildir. kimin ne dediği değil senin kendini özgür hissettiğini gibi yaşaman etraftakiler ne der kaygısından arınman lazım.

Erkekler Ne Diyor 1

• bende aynıyım nan bendemi anormalim :D demin televizyon üstüme geldi kanalı değiştirdim o derece düşün :D

0|0
    0|0
    • haa haa:) 3 D mantıklı olmuşş:) VALLA NORMAL DEEĞİL ORASI KESİN KARDEŞ:)

Kızlar Ne Diyor 2

• bahar yorgunluğu olabilir, ya da bazen insanın tembellik yapmaya hakkı vardır.

ama bende kronik tembellik olabilir:)

olsun, tembeller zekidir, yaratıcıdır :)

0|0
    0|0
  • aynı inan evdeyim işi bıraktıgmdan buyana sen gibiyim:( kocacım ağzını açmıyo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...