Ilk iş ilk deneyim ve istanbul..

ben küçük bir ilçede yaşıyorum 19 yaşındayım açıktan kamu okuyorum 2 yıllık direk geçiş hakkım var sorum şudur ki ben istanbula gitmek istiyorum 5 sene önce istanbulda yaşıyoduk taşındık liseyi bu küçük ilçede okudum ama burda gelişme imkanım yok, ingilizce öğrenmek istesem özel kurslar falan yok ve ben bundan bıktım aileme söyledim oraya taşınırsak çalışırsın falan dediler tamam dedim olmaz önce burda çalışta gör işin zorluğunu hiç işte çalışmadın ağzının payını al gitmekten vazgeçersin diyolar beni tekte yollamıyolar çok sıkıştım sizce ne yapmalıyım ?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çalışmak zor tatlım ama İstanbul için değer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Er ya da geç çalışacaksın. Sevdiğin mesliği yaptığın sürece sorun olmaz. Tabi her mesleğin her işin bir zorluğu vardır artık onlara biraz katlanacaksın. İstnbula gel kendini geliştirme imkanın fazlasıyla olur. Kendine sahip çıkabildiğin sürece ve kendine güvenebildiğin sürece hiçbir problem yaşamazsın ve yükselişlerde olursun. Umarım hayırlısı olur...

0|0
    0|0
    • burda iş imkanı çok kısıtlı olduğundan anca pastaneye girebilirim tost hamburger çay yapmaya 5 ay çalış para biriktir gidelim diyolar istanbulu çok istiyorum kendimi geliştirmeyide çok istiyorum

• tek asla yollamıyolar ama benciller gelmekte istemiyolar önerin var mıikna etme konusunda ?

• kendimi geliştirmek istiyorum de. Burada kazancağm maaşın 2 katını kazanacağım de. İşimde dahada üstlere çıkmak istiyorum de. İlk iş yeni yürümeye başlayan çocuğun ayakkabısı gibidir. Nasıl şekillenirse öyle gider. Rahat olmalı. Sevebilmelisin. Ne biliyim böyle şeyler söyle...

Yükleniyor...