Sorularıma Cevap Vermiyor! ! ! !

Ben üniversite 1. sınıftayım.Bizim sınıfta 32-33 yaşlarında bir hanım var.Hiç evlenmemiş.Sınıfta kimse sevmiyor konuşmuyor onla.Çok kurnaz gözleri fıldır fıldır.Bir tek ben konuşuyorum.Ona da konuşmak denirse.Muhabbet edelim diyorum.Ama o sorduğum soruların yüzde 80 ine cevap vermiyor.Öylece susuyor.Ben de yani herkesle çok iyidir aram.Yanına gitmesem bunla konuşan yok.Bırakamıyorum da...Ne yapmamı önerirsiniz.Bütün sınıf gibi ben de sevmiyorum bu kızı.Diğer arkadaşlarım bunla daha konuşma diyor.Haklılar.Ama dediğim gibi benden başka arkadaşı yok.Ona da arkadaşlık denirse.Siz olsanız ne yaparsınız?Lutfen cevap.

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Neden vicdan yaptın sevmiyorsan.Bazı insanlar yalnız olmaktan mutludur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• nekadar size değer vriyorsa okadar değer verin

0|0
    0|0
  • bırak gerizekalıyı yaa ne halı varsa gorsun okurken bile sinirlendim agzını burnunu kırasım geldi :)

0|0
    0|0
  • bizde de var öyle tipler ama yaşları o kadar değil 25-27 felan selam bile vermiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Vardır yaşadığı birşeyler üstüne gitme.

0|0
    0|0
  • eğer 94 lüysen sorduğun sorular ona çok sığ geliyor olabilir. sınav zamanlarında not almak için ya o sana yaklaşır ya da sen ona yaklaşırsın. normal zamanda da selamlaşın falan.

0|0
    0|0
    • yok yaşım 23 ikinci üniversiteyi okuyorum

• anladım. o zaman yalnız kalmayı isteyen biridir. sen merhabalaşmadan ileri gitme. eğer o gerçekten yalnızlığı sevmiyosa senin bu gösterdiğin yakınlaşmalardan güç alarak sana kendi adım atacaktır.

• Yalnız kalmak istiyordur madem sevmiyorsun niye sorumlu hissediyorsun ki boşver ilgilenme

0|0
    0|0
  • sorunları olan insan dışarıda olan biteni hissetmez duymaz vs.seninle ilgisi yokki ölü gibi oluyorlar ve hiç çekilmiyor sanki ben taşıyorum gibi gelir

0|0
    0|0
  • bosver ya hem konusmuyor bırak yalnız kalsın.

0|0
    0|0
  • sorunları vardır belki.. bir süre daha konuşmaya çlış ama eğer fark eden bişey yoksa salla.. sen onu düşünüyorsun stres oluyorsun senin için sorun olur

0|0
    0|0
  • Ben olsam konuşmazdım birdaha. Soğuk insanları sevmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...