Yavrulara yeni anneler babalar :)

link

Kedimin 1 hafta önce 5 yavrusu oldu. Yavrular büyüyüp kendilerini toparladıklarında onları verecek ve onalara bakacak kişiler arıyorum. 2 tane sarı 1 tane siyah 2 tanede siyah sarı yavru var yakında yeni fotolar yükleyeceğim. Ne dersiniz küçük bir kediniz olsun istermisiniz?

Güncellemeler:
link

link

Bu da Berduş :)

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Ama ama ama bu çok çirkiin, kıyamam ya :(

0|1
    0|0
  • Ben de boyle ilan verecegim yakida sanirim, benim de kedim dun 4 tane dogurdu :)

1|0
    0|0
    • Ben sahiplenebilirim.

• Kedicik: ahaha aynen oyle canim bak buda sicagi sicagina baska bir kare :)) link

• Fareyi falan yakalamak erkek kedinin görevi. Ben bunlara bulaşık yıkama, tüy temizleme, vs görevleri öğreteceğim asıl benim sormam lazım değil mi kızımızı kime veriyoruz bilmemiz lazım. :D

• ben de şu an yaklaşık 15 kediye falan yuva arıyorum :) umutsuz vaka tabii ki. umarım sizinkiler ömürlük yuvalarına kavuşur. facebook hayvanseverler e ve petarkadaş a ilan vermeyi unutmayın. fotograftakine bayıldım cok tatlı :)

0|0
    0|0
  • çok şeker bu ya :)

0|0
    0|0
  • Benimm Duman bu tatlı bıdığı duman eder :// Çok tatlı ya :d

0|0
    0|0
    • Hehe bende toplam 5 kedi var hele bir berduş varki akıllara zarar abisi sayılır bunun senin dumanı duman ederler :)

• ahaha olabilir valla benimkinin gördüğü tek kedi televizyondakiler..:d seninki antremanlıdır :D

• ya ben çok isterim ama ailem istemezz :(

0|0
    0|0
    • Neden istemez iyi terbiye ettikten sonra evde varlığını bile hissetmezler :)

• kediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :))

0|1
    0|0
  • eski kedim aklımaa geldii. aslında ben isterim çok şeker

0|0
    0|0
  • yalnız yaşamasam isterdim ama hep dışarıdayım.

0|0
    0|0
  • Cirkinnn :)) cok sevimlii kolay gelsin guzel bakacak birini.bulmak cok zor

0|0
    0|0
  • Vardı öldükten sonra korkuyorum artık yine kaybederim

0|0
    0|0
    • Varlığının sevgisini hissettikten sonra yokluklarının eksikliğini hissetmek daha kötü. Çocukluğumdan beri hayvanları sevdiğim için olmadıklarında daha kötü hissediyorum kendimi. Çok sevdiğim hayvanlarımı kaybettim ama beslemekten vazgeçmedim.

• İran kedilerini çok seviyorum. Abimde Siyam kedisi var onu hiç sevmiyorum. Bende 2 tane van kedisi var. Her ne olursa olsun kediler içinde bence en keyiflisi tekir kedi :)

• Evet çook akıllı ve tatlılar sanki insan gibi eğleniyordum onla ama:(

• Kedim olsun çok isterim ama annem izin vermiyor ya :(

0|0
    0|0
  • bunu buradan değil güvenebilecegin insanlara vermen gerek hayvanlara nasıl davranacaklar belli değil

0|0
    0|0
    • Tabii ki ben öyle her isteyene al kedi senin demeyecem. Güvenilir olduğuna ve samimiyetine inandığım kişilere veririm ancak.

• gene benm içim rahat etmez:Dgözümün önünde olsunlar kızımı çiftleştirmiyorum veremem diye hepsine de bakamam düşünsene 12-13 köpek hadi hayırlısı diyelim bebişlere sağlıklı ömürleri olsun

• çok çirkin be:)

0|0
    0|0
  • Ben ilgilenirim. Bahçede bakacağım. 3 tane kedim, 5 tane köpeğim var. Hem yalnızda kalmazlar. Kedilerim ve köpeklerim kıskanç değildir. Nerde oturuyorsunuz?

1|0
    0|0
    • İzmirde yaşıyorum. Yakın illere getirebilme imkanım var.

• Aa off yok ben istanbuldayım :( Çok isterdim oysaki.

• Aa gercekten mi, cok sevindirdin beni valla :)) Ya aslinda ben de bakardim ama 2 tane kedim var zaten ve bitanesi de engelli :/ Bu annenin degil ama engellinin bakimi kasiyor illaki. Bak buda resmleri :)

link

link

link

Erkekler Ne Diyor 5

• Leonardo Da Vinci'nin de dediği gibi, ''Küçük bir kedi yavrusu bir sanat şaheseridir.'' de, evdeki herkes çalışıyor, bütün gün ilgilenecek kimse yok, bu yüzden, çok istediğim halde, kedi sahiplenemiyorum. :)

0|0
    0|0
  • benim de kedim 9 gün önce yavruladı. yine ikisi sarı bir siyah bir gri gibi bir tane de iki renklim var. sarıların talibi var. diğer üçüne yuva arıyoruz...

0|0
    0|0
  • evin içinde kediye köpeğe kuşa fareye tavşana uyuz oluyom ben tekme atasım gelıyo :) ama bahcede tavsanlarım vr. çok seviyorum. :) kedilerin tavşanlarla uyuşabileceginden emın olsam ben alırdım. ama tavşnlr öldürür bunları sanırım :S

0|0
    0|0
    • Tavşanlar kedileri öldüremezler ki :)

• link bak bunlarda benim tavşnlarım şuan 5 tane tavşn 1 tanede çirkin tavuk vr :) bir deneriz istrsen anlaşabılırlermı dıye ama sanmıyorum. risk almak da olmaz

• Tavşanların çok güzelmiş. İleriki zamanlarda tekrar konu açacağım yeni resimleri ile birlikte bence anlaşırlar. İleriki zamanlarda konuyu tekrar görüşebiliriz.

• kediden nefret ediyorum,nankör hayvan

0|0
    0|0
  • neresi şeker allah aşkına ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...