Bilgisayarın Cinsiyeti Nedir Arkadaşlar ?

Amerika'da kadınlar ve erkekler bilgisayarın dişi mi yoksa erkek mi olduğunu tartışıyorlarmış...

Kadınlar bu aletin erkek olduğunu savunmuşlar.Çünkü demişler, bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratılmış olmalarına rağmen ömürlerinin dörtte üçünü sorun yaratarak geçirirler... Daha da önemlisi, bunlardan bir tane aldığınız an, biraz daha sabretmiş olsaydınız çok daha gelişmiş bir modeline sahip olabileceğinizi görüp pişman olursunuz...

Erkekler tabii tam ters görüşte... Bilgisayar dişidir diyorlar, çünkü onun mantığını yaratıcısından başka hiç kimsenin anlaması mümkün değildir, bu bir. Yaptığınız en küçük hatayı bile derhal hafızasına kaydedip tekrar tekrar önünüze koyar bu ikiii... Ve bir bilgisayar aldıktan kısa bir süre sonra fark edersiniz ki, bir o kadar daha parayı ona gereken aksesuarlar için harcamaktasınız, bu da üüüççç..." :D:D:DD:D sizin savunduğunuz taraf hangisi ?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bilgisayar Ve Kadinlarin Ortak Ozellikleri

* İkisi de devamlı sorun çıkartır ve sorunu halletmeniz saatlerinizi hatta bazen günlerinizi alır.

* İkisi de elektrik almak ister.

* İkisi de hiçbir sey yapmiyormus gibi gözükse de arkaplanda kullanicidan habersiz bir çok is yürütürler.

* Ne kadar çok paranız varsa o kadar iyi "donanım"lısına sahip olursunuz.

* İkisinin de durup dururken niye bozulduğunu anlamazsınız

* İkisi de aliskanlık yaratır..

* Verim almak için ikisine de nazik davranmak gerekir

* Ne kadar iyisini alirsaniz alin, 2-3 sene sonra daha iyisi çikacagindan degistirmeniz gerekir.

* İkisi de erkekler için olmazsa olmazdir.

* İkisini de ne kadar iyi kullanirsaniz kullanin sac bas yoldurtan cins!lerdir.

* Parmaklarinizi dogru kullandiginizda her ikisinden de guzel tepkiler alirsiniz

* İkisi de zaman zaman error verebilir

* İkisi de hassastir,sagi solu pek belli degildir.

* İkisi de bozuldugunda dediginiz hiçbirseyi yapmazlar.

* İkisinin de bellekleri inanilmaz gucludur. dolayisiyla dikket etmek gerekir.

* İkisinin de baskalari tarafindan kurcalanmasi sevilmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ortadadır. İşine göre erkek gibi çalışıyor ama bazen gerekli olduğu zaman programı açmamak için nazlanır da nazlanır kızlar gibi :)

0|0
    0|0
  • Erkeklerin görüşü daha gerçekçi sanki :D

0|0
    0|0
  • erkek ! cünkü kusura bakma ama eletrik kablosunu prize takiyorsun :D

2|0
    0|0
  • Erkektir. Sorunları çözmek için yaratılmıştır. Ancak karşıdaki yanlış şekilde işlem yaptığı sürece yanlış geri dönüşte bulunur.

0|0
    0|0
  • onu kullanmana izin verdiği gibi bazen canınıza okuyor.o yüzden olsa olsa gaydır:D:D

0|0
    0|0
  • bana neden i*nesi denk geldi ki :(

0|0
    0|0
  • tabi ki dişi süslenmesı ıcın harcanan para

pc'ye verılen parçalarla eş değer :D

0|0
    0|0
  • kara vicdanlı

0|0
    0|0
  • bence bisexuel

0|0
    0|0
  • evet bencede dişiler her ne kdar sorun olsada bilgisyarsız hayat ama felç olur ? tıpki kadınsız bir hayatın çekilemiycek olduğnu gibi )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• benim bilgisayarım biseksüel. fişi takarken erkek, usb takarken dişi :d

0|4
    0|0
  • benimki terliksi hayvan

0|0
    0|0
  • benim erkek pipisi var .

0|1
    0|0
  • üzülerek dişi diyorum

0|0
    0|0
  • bence eşcinsel :)

0|0
    0|0
  • Bilgisayarımda sahibine çekmiş Lezbiyen...

0|1
    0|0
  • Kadın veya erkek olması farketmez benim için. İkisiylede aram iyidir.

0|0
    0|0
  • toptur panpa

0|0
    0|0
  • arada denk geliyorum sorularına gerçekten güzel konulara değiniyosun hemcinsim :) soruna gelirsek bence de erkek

0|0
    0|0
Yükleniyor...