Erkekler, Sporla uğraşmak isteyen var mı?

ya ben sporla uğraşmayı çok seviyorum mesela birisiyle bir salon falan açsak. ya da o açsa ben yardımcısı olsam falan. ya ne bilim. ya güvenecek adam da yok ya iki işe girdim egolu ve dengesiz insanlar yüzünden çıktım hemde kavga ede ede. spor en güzeli. evde oturuyorum, ama iki buçuk senedir body yapıyorum. zaten alt yapımda vardı davul oldum lakin önemli olan bide öğretebilmek. başkasınıda kendin yapmak. para manyağı değilim. insanlarla uğraşmak da zor. bizim salonun sahibi çocuk, var ya adama yanlış yapıyorsun desem alınıyor, öyle öğrenciler adamlar oluyor diyo bana. ben ünv. mezunuyum yani öyle lise falan değil. yani öyle birini bulsam ve sağlam olsa o kişi. var mı böyle bir hedefi olan?

0|0
9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynen öyle benim gibi insanlar yetişmedi daha

0|1
    0|0
  • Her gün spor yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Zaten sporu hiç bırakmadım ki.. Şimdi deniz mevsimide geldi hergün tarzan durumu olacak inşallah.

0|0
    0|0
  • parası iyi bence bu işin olabilirim

0|0
    0|0
  • uğraşıyorum zaten 10 yıldır

0|0
    0|0
  • Mangir çok heralde

0|0
    0|0
  • bende düşünüyorum birşeyler kurma geleceğe dair ama bende spordan hiç anlamam

0|0
    0|0
  • Bende istiyorum vakit olmuyor. Ne kadar para kazanırız ki açsak bir yer. Ve ne kadar maliyeti olur ilk başta.

0|0
    0|0
    • işte bir salon olsa ortak hem işin bu olur hemde spor yaparsın. bizim salonun hocaları hep öyle. ya şimdi o aslında bizim işimize ne kadar özverili olduğumuza bide talebe bağlı. hoş ve nezih ayrıca fiyatıda uygun olursa çok gelen olur bence. ama işte şu maliyet işi dumbell ve barbell ve makineler.. biraz masraflı gibi. aslında sorsam öğrenirim onlara. ama hocalar değil çıraklar daha çok duruyor salonda.

• Doğrudur da işte biraz da nasip olacak.

• öyle tabi, hayırlısı diyelim zorlamaylada bişi olmuyor.

Yükleniyor...