Işte pep guardiola'nın önümüzdeki sezonki bayern münih kadrosu ?

Neuer-Alaba-Dante-Ignio Martinez-Philipp Lahm-Isco suarez-Schweinsteiger-Javier Martinez-Neymar-Luis Suarez-Mario Gomez'miş istediği kadro ama merak ediyorum toni kroos,müller ve özellkle ribery'i nasıl yedek oturtacak ? sizce gerçek dışı olabililrmi bu kadro ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadro avrupayı sallar.ribery egosu yüksek olduğundan yedek kalırsa ayrılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Elden çıkarır bu durumda Ribbery'i fakat Müller'i harcayacaklarını sanmam.

Luis Suarez varken Gomez ilk 11'de ne kadar gerekli bilemedim. Umarım gelmez bu arada o herif, hiç sevmiyorum (futbolu değil karakterini).

0|0
    0|0
  • Yokya adam kadroya böyle taklı attırmaz yvaş yavaş düzeltri beninm tek korkum ya da münihte top çevirme oynu oynarsa? Zevki gider münihin.

0|0
    0|0
    • aynen bende onu düşünüyom :DD: şimdiki oynadıkları futbolda çok pasa dayalı %65lerde oynuyolar ama barca gibi yavaş değil inanılmaz tempolu bir şekilde oynuyolar :DD.

• Ribery Fenere gelcek diyorlardı ama sanmam :))

1|1
    0|0
  • Hayal kırıklığına uğradım bayerni seviyorum şuadam gitmesin oraya yaa

0|0
    0|0
  • müller ve ribery takımda olmassa başarı gelmez.

anlamadığım b.münihin hocası çok iyi nedne adamı kovuyorlar :D

0|0
    0|0
    • kendisi emekli oluyor yoksa bayern bırakmıyodu :DD. bence bu adamlar yedek bırakmaz kroos bence mesuttan sonra en iyi ofansif ortasaha

• kadroyu tepe taklak parçalar b.münihin oturmus bir kodarosu var

0|0
    0|0
    • ribery dünyanın en iyi kanat oyuncusu müller'i zaten herkes biliyor kroos bence mesuttan sonra en iyi ofansif ortasaha nasıl silicek bu adamları çok garip..

• bende merak ediyorum bakalım nolacak, eğer kadroyu bozar oyuncular giderse eğer münih eski haline 5-6 yıla anca düzelir.

Yükleniyor...