Squat hakkinda bilen biri lutfen yardimmm?

Merhaba arkadaslar ben surekli fitness yapiyorum agirlik calismasiyla vucudumda erkek gibi kas olmayacagini da biliyorum sorum yanlis anlasilmasin ama en hassas oldugum konuda herkesten farkli sey duyunca emin olmak istiyorum agirliksiz squat yapiyorum ama simdi 1 aylik program uyguliycam gunden gune artacak sayisi bu program popoyu guzel yapcak evet ama ust bacagimdaki kaslari yana dogru sisirir mi biraz bile olsa takintiliyim o konuda lutfen bilgisi olan cevap verebilir mi (bu arada yediklerime de dikkat edicem tabiki zaten fazla kilom yok) bacagima sekil verecekse okey ama kasi biraz sisirse bile kafaya takarim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• agırlıksız calısman sana fayda ılerı bısı vermez sadece kuvvet verıır bır mıktar zaman kaybı

1|0
    0|0
    • İkincisi ağırlık ile yspman kaslandirmaz 5 kg 10 kg ağırlık vucudu şaşırtır bu sikilasmanj sağlar daha fazla kan ve kas hücresi aktif olur yani katlanmak ağırlıkla ilgili değil ne kdr ağırlık kaldirdiginla ilgili ve sikilasmak demek zaten kaslarını çalıştıran gerek zayıf olup da sarkık olanlar ağırlık calismayanlardir okuyun bilinçli olun!

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkek gibi kas ne demek sen bayansan zaten kas geliştirmen çok çok zor, erkeksen demek istediğini anladım squat malesef o kaslarıda çalıştırıyor ama ağırlıksız giriyorsan gelişim tabi ileri derecede olmayacaktır.

1|0
    0|0
  • Fitnessta bayanlara bir nevi danışmanlık yaptığım için çoğu kadının sorduğu soruyu sordun. Ağırlıksız yaptığın her tekrar hareketi sıklaştırma yapar hacim artırmaz olanı sıklaştırır tabi düzenli beslenme ve yeterli ağırlık ile hacim de alabilirsin

1|0
    0|0
  • Hayır şişmez

1|0
    0|0
  • Baldırlar sıkılaşır. plates topuyla yap vucıdun kasları daha verimli çalışır

1|0
    0|0
  • Direkt kalçanın altına vurur sürekli yaparsan dolgun ve çıkık göz alıcı kalçaların olur

1|0
    0|0
  • Yok booolummm nolcak ama şey dicem popon güzel olursa nolcak jdjd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canim squat egzersizinde mutlaka agirlik kullan. Ust bacaklar hafiften kaslaniyo ama bence guzel duruyo

1|1
    0|0
  • Yap yap kalçalarını sıkılaştırır squat.

1|0
    0|0
Yükleniyor...