Kapat

Sizin ailede başka takımı tutan var mı ?

sizin ailede başka takımı tutan var mı acaba mesela ben koyu beşiktaşlıyım ama babam annem ablam ve erkek kardeşimde fanatik fenerbahçeli bir tek ben beşiktaşlı oldum akrabalarımdada benden başka bir kaç kişi beşiktaşlı var hepsi fenerbahçeli ve galatasaraylıdır acaba sizinde öyle mi :)

0|0
26|27

En İyi Erkek Görüşü

• bende koyu beşiktaşlıyım, resimlerden görürsün zaten:) ama ailemde tek beşiktaşlıyımda, tüm aile hemen hemen koyu fenerbahçeli..tek tabanca siyah beyazı temsil ediyorum her türlü:)

0|2
    1|1
    • bende öyle az çok dayak yemedik babamızdan feneri yendi diye :)

• bende pek sık kadıköye giderim heleki annemle ablamı stada getirdiğimde o zaman bedavaydıya biz bilmiyoruz bizi götür diyorlardı:) zaten bende küçükten çok dayak yedim babamdan ama şakasına tabi amcalarımın tümü fenerli beşiktaş fenerbahçe maçında bütün herkez topanırdı maç izlerdik beşiktaş gol attığında doğru dürüst sevinemiyordum ki ama artık bende yalnız yaşıyorum bütün baskıdan kurturdum tabi :)

• evet geride kalmış sıkıntılı günler..zaten artık tüm ailede kabullenmiş durumda benim beşiktaşlılığımı, sıkıntılı bir durum yaşanmıyor:)rahat rahat beraber maç izlerken bağırır çağırır yorum yaparım, gol bulduğumuzda da sevincimi rahatlıkla gösteririm.. bkz. 3-2 en son maç:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 26

• 1903 ten beri sülale Besiktaslidir ;)

0|3
    1|1
  • Babam çok koyu beşiktaşlı.Koyusunun koyusu.55 senedir siyah beyazdan başka renk tanımıyor.Annem trabzonsporlu, abim fenerli ben ise galatalıyım .Bizde tüm kardeş takımlar mevcut.

0|0
    0|0
  • Ben BJK

Babam Ankaragücü

Ablam FB

Kızkardeşim GS

Annem takım tutmuyor.

Her çeşit var yani:)

0|4
    0|0
  • Ben kendimi bildim bileli Beşiktaşlıyım. Aşırı fanatiğim ve çoğu erkekten daha da bağlıyım takımıma.

Ailem Galatasaraylı, saygı duyuyorum onlara da, ama şu bir gerçek ki bir takımı tutmak için birilerinden görmek gerekmiyo (örn: baban fbli diye sende fbli olmamalısın) Ben bunu 4 yaşındayken kavramıstım, beşiktaş atkıma sarılıp uyuyordum hep. :)

0|1
    0|0
    • Beşiktaş'lı olmak kadınlara çok yakışıyor :)

• Kendimi bildim bileli Beşiktaş derdim başka bir şey demem :) İlk aşkın kim diye soran olursa tek cevabım Beşiktaş'dır daima.. :)

İnsan taraftar olmak için taraftar olmamalı. Bir takımı tutuyorsan ona yürekten bağlı olmalısın, kimseye bağlı kalmaksızın. Hissedebildiğin kadar :)

• Loverman3 , Beşiktaşlı olmak gönülden seven herkese yakışır bence :) Ayrı bir şereftir, Beşiktaş :)

• bizim aile

ben beşiktaşk <3

abim babacım kızkardeşim gs

annem fenerbahçe gs li kocasına gıcıklık olsun diye hahahahha :D

0|3
    0|0
  • bizim sülalede hepimiz gsliyiz kuzenler falan hatta bir derece daha uzaklar bile gslidir başka takım tutmayız tutturmayız :D

0|0
    0|0
  • Annem fenerbahçeli, babam, kardeşim ve ben galatasaraylıyız.

0|1
    0|0
  • bütün ailem fenerbahçeli,bir tek ben Beşiktaşlıyım<3 Karakartal<3

0|0
    0|0
  • babam gs

annem bjk

ben Fb :)

0|0
    0|0
  • bizim sülale komple cimbomlu

0|1
    0|0
  • Ben öylesine takım tutuyorum ve Fenerbahçeliyim, annem Galatasaraylı yine öylesine. Babamla kardeşim Fenerli yani tutuyorlar ve şu an maçı izliyorlar.

0|0
    0|0
  • bizim ailede besiktaslı ben galatasaraylıyım :)

0|0
    0|0
  • biz ailecek galatasaraylıyız .

0|0
    0|0
  • Baba tarafım Beşiktaşlı anne tarafım tarafsız ben melezim:)

0|1
    0|0
    • Melezler güzel oluyormuş ama sen istisna olmuşsun bıyıklar for :)

• biz sülale olarak cimbomluyuz ahahahahah :D

0|1
    0|1
  • Babam Ben , ve 2 ablalarim FENERBAHCE /

Annem besiiktas

Öteki ablam galatasaray

0|0
    0|0
  • Yok ama amca çocukları bjk ve gs olarak üç büyükler bizim ailede

0|0
    0|0
  • Soruları birleştirmişler abi

0|1
    0|0
  • her telden var=)

0|0
    0|0
  • ben babam ve ablam beşiktaşlıyız abim fenerbahçe :)

0|0
    0|0
  • annem babam-fbli,kardeşim bjkli.

kısacası fbli doğdum ama GALATASARAYLIYIM!

0|0
    0|0
  • Annem hariç sülalemiz Galatasaraylı...

Annem Beşiktaşlı..

0|0
    0|0
  • q7

0|0
    0|0
  • ben ve babam fenerbahçeliyiz abim galatasaraylı annem ekmekspor

0|0
    0|1
  • Ben fenerliyim bütün aile fenerli.d

0|0
    0|1
  • herkes ayri takim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Babam hariç hepimiz Beşiktaşlıyız.Babam gs:)

0|2
    0|0
  • Babamın bütün hareketlerinden nefret ettiğimi burada söylemiştim kaç kez. Bunlardan biri de bu.. Futbol düşmanı adam. Hani başka spor filan da takip etmez. Ne bileyim basketbol olsun, voleybol olsun, motor sporları ya da tenis filan. Ama cirit takip eder :D Neyse o. ha bir de güreş seyreder. Biraz yeşildir ama yeşillikle de alakası yok bunun. Sorsan fenerin kadrosunu sayar. gs kaçıncı sırada bilir. brezilya milli takımından en az 3-4 oyuncu sayar. ama balık burcu asabımı bozuyor işte. bizim evde takım tutulmaz. rahmetli dedem beşktaşlıydı. inanın bazen böyle ruhsuz bir evde insan hep içe kapanıyor. ben de dağıtmak istiyorum abi. gool diye bağırmadım yeminle hayatımda. diğer yeşiller de tutmuyor takım. karşılar buna. hele bir de bayan voleybol maçı varsa tamam :D seyreyle cümbüşü. ben severim mesela, bana derler hemen sen karıları seyrediyosun diye :D

0|0
    0|0
  • Bizde de herkes beşiktaşlı

0|2
    0|1
  • Bizim Ailede sadece ben doğru yolu bulmuşum:)

0|1
    0|1
    • aksine sen yanlış yoldasın :)

• zaten beşiktaşı gönülden tutulur zorla değil biz beşiktaşı ne kupa için ne futbolcu için seviyoruz biz beşiktaşın armasına aşığız ayrıca sizle ilgilendiğmizi kim söyledi yok öyle bişey boğa kırmızı gördüğünde nasıl sağa sola saldırıyorsa sizde kırmızı giyerek her yere saldırıyorsunuz valla ben diyorum gsli olmak insan sağlığına zararlı diye :P :)

• Kırmızı formayı sizde giyiyorsunuz:)

• Benim doğru düzgün futbolla aram yok ama Fenerbahçeliyim. Babam ve kız kardeşim de Fenerbahçeli ama annem Galatasaraylı..

0|0
    0|0
  • Ailece Beşiktaş.

0|2
    0|1
  • Babam ben ablam koyu İnegölsporluyuz, annem Beşiktaşlıdır :)))

0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaş

Babam Fenerbahçe

Kardeşim Galatasaray..

1|2
    0|0
  • KİM ADAMIM VARYA AKLINI AKLINI öyle bişey olsun :) tek aşk beşiktaş biz karşılıksız aşkı senle öğrendik be beşiktaşım seviyorum sennni :)

0|0
    0|0
  • Başka takım niye tutalım. Herkes kendi takımını tutsun diye berbat ve seviyesiz bir espri yapardım da neyse yapmayayım. :D

0|0
    0|0
  • cok var bir yegenm fenerli bir yegenim gsli bir yegenm bjkli :D karma bir trabzon yok :D

0|0
    0|0
  • Herkez fb li bizde.

0|0
    0|2
  • Gs li olmayan bizden değildir

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım, kardeşim Beşiktaşlı.

0|0
    0|0
  • Hayır yok.Herkes Beşiktaşlı.

0|0
    0|0
  • Anam fener abim fener peder Ankara gücü ben gs

0|0
    0|0
  • Ailecek Fenerbahçeliyiz

0|0
    0|0
  • Ailece Galatasaray Sportif A.Ş'ye bağlıyız

0|0
    0|0
  • Bizim Beşiktaş Ama Koyu Değiliz

0|0
    0|0
  • Bizim geniş ailemiz komple takım tutmuyor :)

0|0
    0|0
  • aynen

öyle :D

0|0
    0|0
  • her takımdan var bizim evde

0|0
    0|0
  • ailede tek takım tutan benim

kız arkadaşım fenerli

0|0
    0|0
  • bizimkiler anlamazlar takım falanda tutmazlar :( bende kendi takımımı tutarım :)

0|0
    0|0

• babam mehter takımını tutuyor

0|0
    0|1
  • Ben beşiktaş ve ailemde takım tutan başka kimse yok babamın tek yaptığı benimle dalga geçmek ne oldu yenildiniz falan :)

0|1
    0|0
    • ahaha öyle olmuş:)

• futbol anlamayan insanlar hocam boşver anlayamaz kimse beşiktaş aşkını takım hep tutulur yenmek ve yenilmek için değilll

• Yok be sevdiğinden dalga geçiyor adam :)

Yükleniyor...