Beyler ofsayt nedir açıklar mısınız?

Ay detay ne şapşik şeymişsin sen ya. Hassas günümdeyim bugün, beni rahat bırak...

0|2

En İyi Kız Görüşü

• a takımı ve b takımı olduğunu varsayalım.

a2
    b b b

a1

bu şekilde a1 oyuncusu a2'ye pas atarsa ofsayttır.

b b a2 b
    a3

a1

a2 ve a3 oyuncularına burada pas atılabilir çünkü ikisi de rakip takımın oyuncularının gerisinde değil.

bir takımın oyuncusu rakip takımın kalesinin tam önünde top beklemesin diye koyulmuş bir kuraldır kısaca.

En açık anlatım budur aga =DD

0|0
    0|0
    • Güzel anlatmışsın ama anlamadım. s

• Alkışlıyoruz :D

• Sjsjsjsj =DD

En İyi Erkek Görüşü

• SPOR TERİMİ
    ayaktopunda, top bir kale yönünde hareket halindeyken, o kaleye akın yapan takımın oyuncularından birinin, kaleciyle arasında karşı takımdan herhangi bir oyuncu bulunmaması durumu.
    2.
    argo
    bir işi tam becerecekken hata yapma durumu. :D:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ben alex im sen arda ben sizin kaleye gol atıcam geldim kalenize kadar ama kalenizle aramda sizden bir futbolcu yok o zaman ofsayta çıkmış olurum attığım gol sayılmaz.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=kSVKSkQqlrM
    anlamadığın bir nokta olursa sor bu arada tanışalım mı? :)

0|0
    0|0
    • Ay çok güzel anlatmış ama anlamadım. s
      Tanışmaya gelince ne münasebet!!!

• eee tanışıyor muyuz bak o kadar ofsaytı anlattım sana, hem ben zenginim ;)

• Yoo ne münasebet . s

• Şimdi pembişciğim top bende kaleye gidiyorum önümde takım arkadaşım var ona pas atıcam ama kaleciyle takım arkadaşımın arasında rakip takımdan bir futbolcu olmalı yani kaleye en yakın olan pas verdiğim takım arkadaşım değil rakip takım oyuncusu olacak. Eğer pas verdiğimde takım arkadaşım kaleye daha yakınsa arada bir rakip takım oyuncusu yoksa ofsayta düşmüş oluyoruz.

0|0
    0|0
  • Noldu ofsite ye mi düştün

0|0
    0|0
  • 1 sene öncesine kadar ben futbolu 12 kişiyle oynanıyo sanıyordum. Bil ve fethet saolsun 11 kişi olduğunu öğrendim. :)
    ofsayt hakkında tahminim bile yok...

0|0
    0|0
  • Ahahaha çok iyi ya 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Sen yorma kafanı böyle şeylere pembe dizilerini izle

0|0
    0|0
  • anlamassın sen yorma kafanı böyle şeylere erkek işine karışma ✔😁

0|0
    0|0
  • Ofsaytı kızlar anlayamaz bosver sen 😒

0|0
    0|0
  • Noluyo ln 😂

0|0
    0|0
  • Sen git tırnaklarına oje sür elinin hamuru ile ofsayt mofsayt yazıyor bir de kezban. 😕

0|0
    0|0
  • Ben bilmiyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...