Cvp verin nolur ya napmam lazim?

Arkadaslar gecen hafta diyete başladım ve spor yemeeme dikkat ederek kisa surede kilo verdim geçen pazardan beri ayni kilodayim ve kabiz oldum bir turlu zayiflayamiyorum daha sonra ilac aldim kabizlik icin onu ictim 51.9 ciktim kucik kepek ekmeginde sandivc yaptım o kadae yürüyorim tartildim 53.5 ciktim Şu an oyleyim neden veremiyorum kilo o kadar bisiklete biniyorum kosu bandinda kosuyorum ama yokpek fazla yemekte yemiyorum acaba ozel günüm denk geldigi icin mi boyle karnimda siskinlik vardi surup kullanıyorum siskinlkk indi ama hayla kilom 53.5 30 dl bisiklete bindim yuruyus yaptim hareket yaptım yardimci olun neden böyle

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• şımdı kabız olmamının nedenı dıyette oldgun sanırım yanlıs beslenme uyguluyosun kabız olmamak ıcın lıflı gıdalar tuket yulaf ezmesı muz kuru erık ozellıkle ve haslama konserve nohut al yemeklerıne ıkı kasık serp

0|0
    0|0
  • Bizden kilo verilmez zaten sabır işi bu

0|0
    0|0
    • Evt verilmez ama sonucta spor falan yapıyorum yani diyet yapiyorim yinr kilo gidee bu ne boyle anlamadim

• Daha Zaman'ı var acele etme ne kadar hızlı kilo verirsen o kadar hızlı geri alırsın

Kızlar Ne Diyor 1

• Bol şanslar

0|0
    0|0
Yükleniyor...