Karın kasları ve mekik

Erkekler size soruyorum bana spor hocası karın kaslarının gözükmesi için yağ oranının yüzde 10 dan az olması lazım dedi benim yüzde 2 yani uygunum ama merak ettiğim günde kaç mekik çekilmeli çekilirse kaç ayda karın kasları farkedilir lütfen cevap verin

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• %10 ütopik. (Ütopikten kastım karın kası için şart olması) Bu atlet seviyesidir neredeyse, olursa iyi olur ama olması zordur.Hayatını spor yapman ve her yediğine dikkat etmen gerekir. Vücut yapısını bilmeden net bir oran söylemek doğru değil.

%2'yi hatalı yazdın sanırım çünkü %2 ise ciddi sağlık problemleri yaşarsın.

link

0|0
    0|0
    • yok boy 180 kilo 50 gerçekten yüzde 2

• Çok kilo eksiğin var, karın kasından ziyade vücudunu güçlendirmeye ve sağlıklı kilo almaya bak o zaman.

• spor hocası sorun olmaz demişti bir kaç aya kasların gözükür demişti ama seni dediklerini dikkate alacağım

Kızlar Ne Diyor 1

• günde 250 çek,1 ayda fark edilir ama en önemlisi protein tozu falan alsan fena olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• karın yani adonis kasları vücutta görünmesi en zor olan kas sistemidir.. bu yüzden düzenli sporun yanında ne kadar uygun olsanda yeme içmenede dikkat etmen gerekir... sadece mekikle olmaz, mekik sadece üst karın kaslarını çalıştırır.. alt ve yan karın kaslarının egzersizleride farklıdır ayrıca..

0|0
    0|0
  • mekikle alakası yok yüzde 10 ezgersiz yüzde 90 proteindir yani proteğin almazsan günde 1000 mekikte çeksen faydası olmaz bol bol et yumurta balık tavuk eti falan yemen lazım hergün hem protein alcan hem mekik çalışcan proteinsiz olmaz

0|0
    0|0
    • onuda yapıyorum abi sen soruma cevap ver

• valla fotolarında öyle gözükmüyor ama ne dion sen abi

• o fotomdaki vucudu ben 2 ayda yapmıştım şimdi daha güzel

• karın kasları en zor gelişen kaslardır sabırlı olucan

0|0
    0|0
  • Sen fazla yaşamazsın o yüzde 2 ile

0|0
    0|0
Yükleniyor...