4 aydır bodye gidiyorum

Vücudum şekillenmeye başladı üst vücudumdaki yağlarıda yaktım ama bacaklarımdaki yağları yakamadım bu bacaklar yüzünden giydiğim hiç bir şey yakışmıyor. Bildiğiniz bir hareket var mı bacaklardaki yağları yakacak?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Değişik bir vücut yapın var sanırım. Bacaklar sürekli hareket halinde olduğu için en az yağlanan kesimlerdendir, ayrıca üst vücudu yakıp onları yakmamak da enteresan olmuş. Demek ki daha fazla bacak hareketi yapman gerekiyor, bir de bazı şeyler genetik. Detaylı yağ ölçümü vücudunun hangi bölgesinde ne kadar yağ olmalı, ne kadar yağ var gösterir. Böyle bir ölçüm yaptırdın mı?

0|0
    0|0
    • hayır yaptırmadım 3 sene önce amatör olarak futbol oynuyordum haliyle ayaklarımı çok çalıştırıyordum futbolu bırakınca bacaklarımdan kilo almaya başladım. kendimce ayaklarımı birden az çalıştırmaya başladığımdan böyle olduğunu düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Eger bacakların yaglı ve kalınsa sadece kosmak en iyisi inceltmeiçin ama kaslandırıp sıkılastıracaksan leg curl ya da leg press

0|0
    0|0
    • dediğin hareketleri yapıyorum bacaklarım da kaslandı ama yağların altında olduğundan gözükmüyor haliyle kaslanınca daha çok kalınlaştı

• Sadece kos ya da bol bol bisiklet

• Koşu,zıplama,bacak press

0|0
    0|0
  • kardiyo yapmalısın, haftada 4 gun kosu yapabılırsın. Bu arada diyette yapmalısın.

0|0
    0|0
    • kardiyo yapmayı düşündüm ama bu kadar ilerlemişken kas yapmayı bırakıp kardiyoya geçmek içime sinmiyor

• yeterlı proteını aldıgın surece kas kutlesınde asırı kayıba ugramazsın.

Yükleniyor...