Kızlar sorum sizlere :)

şimdi bu aptal şarışın muhabbeti varya :P ya da güzel kadın aptaldır falan :P kızıyoruz falan ama..

banada bebek yüzlü, yakışıklı, bakımlı erkekler aptal geliyor :)

sizde böyle bir algı var mı?

Güncellemeler:
yakışıklı erkek APTALDIR demedim bu arada... verdiği ilk izlenim dedim...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• banada öyle geliyor ve aksine espri yapan doğal kendisi gibi olan güldüren erkek de zeki izlenimi bırakıyor nedense

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• nacizhane bir teori: ikili ilişkilerde yakışıklı/güzle olan şahıs bir çok şeyi çaba harcamadan elde ettiği için çoğu konuya yabancı kalabilir. Mücadele ruhu gelişmeyebilir. Gönül alma romantik olma jest yapma konularındada zayıf olabilir. Hatta çocu zaman güzel/yakışıklı olduğu için muhabbetlere açık biletle müdahil olduklarından. Muhabbet ve espri olarakda gelişemeyebiliyorlar. ( not: kimse üzerine alınmasın kaideleri olan bir genelleme )

1|0
    0|0
  • Algını değıştir bence

0|0
    0|0
  • Normal, hafif maço hafif bebek yüz,yakışıklı ve kararında bakımlı bir erkek nasıl geliyor acaba..?

0|0
    0|0
    • arkadan beyaz atı çıkacakmış gibi geliyor :P

• sen bekle.. ben gelicem...

• Gel Gel gel güzelim hadi artık dayanamicammmm...Fıstığım bademim karamel dudaklı tatlım.

Kızlar Ne Diyor 3

• bence de :D

1|0
    0|0
  • bebek yüzlü erkekler aptal mı bilmiyorum... güzel hatunlar aptal mı bilmiyorum.. bildiğim şu ki , kara kaşlı kara gözlü esmer sarı saçlı kadın aptalın dibidir!

1|1
    0|0
  • var ama orijinaller için değil çakma olanlar için geçerli.oriyel beyin hücrelerini yakıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...