Boş yaşadığınızı hissediyor musunuz?

Ne doğru düzgün ders çalışabiliyorum, ne de düzgün bir işe girip çalışabiliyorum... iş aradım, iş var ama düzgün bir yer bulamıyorum... kpss ye gircem ders çalışıyorum ama bu yıl b grubu ataması yok, a grubundan yerleşmek oldukça zor... şu an boş yaşıyorum gibi bir hisse kapıldım:( benim gibi olan arkadaşlar var mı?

0|0
1627

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir sistem varki,Üniversite okuyorsunuz,mezun oluyorsunuz ama diploma hicbir ise yaramıyor,dolayısıyla bosta kalıyorsunuz.

Özel sirketlere basvuruyorsunuz,2 şey istiyorlar;

1-Ya İs hakkında deneyiminiz olacak.

2-Ya da Torpiliniz.

Mecburen tek çare Kpss kalıyor ama ondanda 90 ve üstü puan almak zorundasınız,aksi takdirde açıkta kalma tehlikeniz var.Boşta duran milyonlarca insan var,biriside benim,su an icin dil kursuna gidiyorum,belki İngilizceyi ögrenirsem bir ayrıcalıgım olur,en azından Tatil beldelerinde tercümanlık yaparım:)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• valla iyi bir işim var, iyi bir okulda da okuyorum ve büyük çapta bir iş kurma girişimine de başladım, durum ne diye soransan bom .ok sadece zaman geçsin die, bazen kiz ark. olmadığı için mi böle düşünüyorum acaba die soruyorum kendime alakası yok, zaman geçsinde mümkün olduğu kadar çok yaşadığmızı unutup eylenelim vlla gerisi boş :)

1|0
    0|0
  • ben bir bakıyorum dolu dolu yaşıyorum derken ne göreyim birden bire bomboş olmuşum ))

boşol boşol boşol devri de değil ya neyse ))

1|0
    0|0
  • Çalışınca da boş hissediyorum kendimi. Sabah iş, akşam ev, bazı geceler dışarı. Monoton bir hayat, sadece insanlar farklı. Boş yaşama düşünceleri, boş insanlarla ya da hiç olmayanlarla alakalı.

Bulacaksın alacaksın karşına en dolusundan birisini. O da kusacak içindekileri, sen de.

Yani olay kesinlikle doğru düzgün bir iş ya da bir sınavdan ibaret değil.

1|0
    0|0
  • Bence hayatımızı anlamlandırmak bizim elimizde. Yapmadığım ne varsa yapacağım bundan böyle. İnsanlığımı ve adamlığımı askıya alıyorum. Gerek de yok.

1|0
    0|0
  • her yaşadığım dan pay çıkartıp dolu kısmın dan bakıyorum , boş yaşadığımı hissettiğim pek olmaz .

1|0
    1|0
  • ALLAH büyük ... Boşlukta olunca öyle olur ... Sıkıntı yapma üniv. bitirdin mi? ne okudun ?

1|0
    1|0
    • bitti 2010 mezuyunum... işletme

• 2 yıl örgün 2 aöf.. evet

• çalışıyorum okuyorum o konuda sıkıntı yokta.. bazen diyorum şu gençliği ilerde çok arıyıcaksın diye ((:

1|0
    1|0
    • bir yıldır evdeyim baltaya sap olamadım gitti

• Normal öyle düşünmen, aynı durumda olan çok insan var...

1|0
    0|0
  • var ben..

boş yaşıyorum

hayatım da mahvolmuş gibi hissediyorum. çok mutsuzum.

üstüne bide sağlık sorunları var.

yani ne sen sor ne ben sölim

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman. Zaten hep boş işler peşinde koşuyoruz..

1|0
    0|0
  • hem de nasıl

1|0
    0|0
  • O yaşların klasik psikolojisi hayat sonra bir doluyor soyle uzun süre hiç bişey yapmadan yasam diyor ınsan

1|0
    0|0
  • birlikte ders çalışalımmı benimde çok canım sıkılıyor şu kpss yüzünden beni de çalıştır valla bak gezmedşk görmedik yer bırakmayız hep eğlenirsin benim yanımda :)

1|0
    1|0
    • ahahaha :) arkadaşlarla gecen yıl ders çalışcaz diye toplanyorduk ama ders dısında her dedikodu bizdeydi:D:D hahaha o geldi aklıma

• ben çalışamıyom ki ablası :D seni çalıştırcam :D

• birlikte çalışalım o zaman gaza getirelim birbirimizi :)

• hep hissediyorum

1|0
    0|0
  • bazen o kadar çok oluyor ki 2014 kpssye daha epey var bunu nasıl yapacagım bılemıyorum.

1|0
    0|0
  • aynen uzun zamandır boş yaşadığımızı düşünüyorum

1|0
    1|0
    • :(( napcaz ki

• onu da düşündüm sonra aklım memurlukta kalır en iyisi öyle yapim:) çünkü para kazanmak istiyorum annemden babamdan istemekten sıkıldım

• aynen ben bile şimdiden sıkıldım artık abimden alıyorum gerçi o da sağolsun paran var mı dedi geçen 20 lira var dedim iyi ver dedi :D 2dk sonra 50 verdi :D

• Boş falan değil ama öylesine yaşıyorum.

1|0
    0|0
  • bazen canım sıkıldıgında mesela

1|0
    0|0
  • bazen hissediyorum evet :D

1|0
    0|0
  • A grubunu birakma bu yil ve sonraki yil cok alim yapilacak

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 16

• psikolojik bunalım bu. bende baya çalışmadım okulum uzadı sınavlara gdip geliyodum iş yoktu evdeydim tüm gün ve bir işe yaramayıp boşa zaman geçirip bo boş yaşayan bir insan gibi hissediyodum kendimi. şu an bir işm var ve mutluyum hamdolsun sana tavsıyem işe gir çalış

1|0
    0|0
  • ona bakarsan herkes boşa yaşıyor canım benim ölümlü dünya bende öyle hissediyorum ama olmuyorsa olmuyordur ne kadar zorlasan da kader diye birşey var ben hayatım boyunca hep şansımı zorladım ama bir yere kadar demek ki zamanı gelmemiş sadece bekle canım sen elinden geleni yap ve bekle .

1|0
    0|0
  • Tam olaram senin durumundayım (net)

1|1
    0|0
  • hayır hissetmiyorum , hedeflerim,hayallerim, yapmam gerekenlerim, yaptıklarım, sevdiklerim sağlığım herşeyim var. şükür.

0|1
    0|0
  • yaşadığımı hissedemiyorum

1|1
    1|0
  • aynı ben ya Fettah can oğlunun parçasındakı Boş Bardak kadar Boşum :D

1|0
    1|0
  • Arada böyle düşüncelere kapılıyorum, evet..

Ama geçiyor sonra, hedeflerim geliyor aklıma..

Ve yola devam ediyorum yeni umutlarla..

1|0
    0|0
  • Okuyorum ama çok boş hissediyorum. Hayatıma anlam katmak istiyorum ama tek yaptığım zaman öldürmek

1|0
    0|0
  • Doğduğumdan beri boşum ;;;;;;)))))))))))));)))) :(

1|1
    0|0
  • evet o kişi benim :P

1|1
    0|0
  • olmaz olurmu burdan bir çok örnek çıkabılır..

1|0
    0|0
    • genelde öğrenci sitedekiler... çok sıkıcı yaa okul ya da iş oldu mu

• her ıkısde olsun..bence amacsız yasamak sıkıcı

• mlsf ne yazık ki öyle hissediyom

1|0
    0|0
  • bu ara ben de öyleyim:(

1|0
    0|0
    • offf napcaz :(((

• üzülme ben de öyleyim tek çalışmayan ben kaldım hep evdeyim ve bunalıyorum artık, saçma sapan işlerle uğraşıyorum boş işlerle...

• beni anladıgın için sağol:(( çok sıkıcı ama be

• hayır kendime bile vakit ayıramıyorum sjklfbsdal :(

1|0
    0|0
  • sabır cek.

1|0
    0|0
  • Su anda bombos yasiyorum.

Trafik felc kaldim yol ortasinda:@

Jetimi getirin bana gfkfkf

1|0
    0|0