Izmirden bodruma bu haftasonu bisikletle gitmeyi dusunuyorum. Sizce guzel olur Mu?

Yol ustunde ziyaret edilebilecek, yemek yenilebilece guzel yerler bilen varsa belirtebilir😄 tesekkurler

1|1
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Muhteşem olur biraz yorucu olabilir yakin zamanda arkadaşlarım yapti 4 gün sürdü bildiğim kadarı ile Menderes Gümüldür Özdere Kuşadası Güzelçamlı (Zeus magarasi) Didim Bodrum rotasindaydi biz de önümüzdeki hafta Likya yapacağız hemen arkasından da 23 26 nisanda bisikletlerle az bilinen antik kentler var abak kontrolunde ilgilenirseniz bir göz atın listeler bugunlerde açıklanacaktı ama çok sevindim böyle şeylerin bu sitede yer almasına :))

0|2
    0|0
    • 😄 tesekkurler bilgilendirme icin peki listelere nerden ulasabilir acaba ne kadar kalabalik olursa o kadar keyifli olacagini dusunuyoruz

• Azbilinenantikkentler facebook grubu var aynı isimle siteleri de var bu tura ne yazık ki katilamazsiniz sayılar açıklanmış netleşmiş ancak bu dönemlerde farklı turlar da planlaniyor Datça var mesela Mayıs'ın ilk haftası çadır kamp yapıyor musunuz?

• Ewet yapiyoruz bahsettiginiz sayfayi takibime ekledim tesekkurler

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten güzel bir rota. Özellikle tavsiye edebilirim. Sahilde çok güzel manzaraları seyredeceksiniz. Kuşadası üzerinden gitmenizi önemle tavsiye ederim.
    Bir haftasonu (2 gün) için biraz uzun bir rota. Formunuzu bilemiyorum ama üç günden kısa sürede gitmek fazla yorabilir.
    Mevsim çok uygun. Tam bisiklete göre. İyi bir zamanda gidiyorsunuz. Bu tür turları yaparken tek başına almak sakıncalı. Mümkünse 2 kişi daha iyidir. Mutlaka rotanızı bir yakınınıza bildirin. Programınızı dikkatli seçin.
    Yemek için ilk hedef Kuşadası olmalı. Ben en çok Söke'deki çöp şişçileri seviyorum ama bu tür turlarda yediğinize çok dikkat etmelisiniz. Fazla yiyip kendinizi şişirmemelisiniz. Çünkü fiziksel olarak çok yorucu. Diğer taraftan da az yerseniz güçten ve çaptan düşersiniz.

0|1
    0|0
    • Tesekkurler yorum icin. Plani cumaovasindan baslatacagiz yalniz degilim. Daha once kusadasi yaptik 2.5 saatte vardik sonrasi iki kati daha eklesek mantikli ancak araziyi bilmiyoruz pek. 1 haftaya cikarabiliriz olmazsa 😄 kafamiza gore

• Yaklaşık 60 km'lik bir parkuru 2.5 saatte almışsınız. Hiç fena değil. Fakat Menderes'ten başlasanız bile Bodrum'a kadar yol takriben 200-250 arasıdır. Ayrıca Kuşadasından sonraki yol biraz engebeli. ZOrlanabilirsiniz. Elektronik ekipmanlarınızı ve diğer teçhizatları iyi ayarlamalısınız.
      Yemek ve konaklama için Didim çok uygun. İlk sonunda çok yorulmuş olacaksınız ve doğru düzgün bir yerde uyumalısınız. Yemek için de Söke iyi bir seçim.
      Turda bol bol fotoğraf çekip blog yazmayı ihmal etmeyin.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Soke de var.. Bence birde didim e ugra dag yollarini seviyorsan orda anayoldan uzak dag yolundan gidebilirsin deniz kiyisina yakin yol..

0|1
    0|0
  • Kaç saat sürüyor

0|1
    0|0
  • olabilir, denemek lazım...

0|1
    0|0
  • super

0|1
    0|0
  • Ohaga çok uzun sürer ve evet deniz kıyısından gidersen müthiş yerler var :D