Soru kaldırılınca sorunun neden kaldırıldığının asıl nedeni mail olarak gelse mailimize daha iyi değil mi?

soru nasıl niye neden sorulur neden cevaplanmaz neden kaldırılır tüm kaldırılan sorular için neden sorum neden kaldırıldı blog sayfası yerine kaldırılmanın asıl nedeni söylenmez eleştirmek hakaret için sormuyorum sadece merakımdan bunuda kaldırmassanız sevinirim?

kızlar soruyor sorum neden kaldırıldı blog sayfasını okuyoruz ama sorunun asıl kaldırılış nedeni gelmiyor bilmiyoruz böyle bir sistemde yapsanız en azından mail adresimize gelse neden kaldırıldı asıl neden ne bunu bilmek hakkımız değilmi ?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kaldırılan paylaşımların hakkında bilgilendirme iletisi hesabında kayıtlı e-posta adresine gönderilmektedir. E-posta hesabının SPAM (İstenmeyen Postalar) klasörüne de göz atmanı tavsiye ederiz.

Eger bilgilendirme iletilerini almiyorsan Profil/Ayarlar sekmesindeki "E-posta ayarlarim" bolumunden gerekli degisiklikleri yapmani tavsiye ederiz.

Kaldirilan soru paylasimlarin hakkinda ayni bilgiye profil/sorular sekmesinde kırmızı ile çerçevelenmiş kaldırılan sorunun üstüne tıkladığında da ulaşabilirsin.

4|1
    11|11
    • teşekkür ederim cevap olarak döndüğünüz içinde ayrıca bir teşekkür size ve tüm ekibe:):)

• Hunharca eksiledim, kopyala-yapıştır olduğu bariz ahaha :)

• "TC ibaresinin sağlık kuruluşlarından kaldırılacağına inandınız mı?”

Kurallara aykırı olmadığı halde cevaplarım kaldırılıyorken bana yapılan hakaret ve küfürler niye hala duruyor sayın yönetici ? !

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet yapılsın ama isteyen için. Mesela ben kaldırılan cevaplarım için mail gelsin istemem. Niye mi ? 10 tane cevabımdan 5'i kaldırılıyor dolayısıyla o kadar mail okuyacak vaktim yok.

1|3
    0|0
  • zaten geliyo mail adresine var olan bir uygulama

0|1
    0|0
    • öleymiş evet benim sorum ilk defa kaldırıldığı için bakmamıştım sadece çok gördüğüm için bu tip şikayetleri gelmiyor zannetmiştim senden de özür dilerim madeleinne;)

• özürdilemene gerek yok ki olabilir görmemiş olabilirsin

• ya boşu boşuna yaygara çıkardım ya onun için özür diledim ama sağol madeleinee genede çok teşekkürler hemen yanıtladığınız için;)

• yinemi kaldırıldı tekrar sordun

0|1
    0|0
  • olabilir aslinda destekliyrm pes yildis

0|1
    0|0
  • geliyo

0|1
    0|0
  • EVET MANTIKLI :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• soru sorunca kaldırılıyormu ki o nası işmiş anlamadım hakkaten

0|1
    0|0
    • ah be edim bide mod adayısın bimiosun kızlarsoruyor blog sayfasını oku:D yoksa mod olamassın yeminnen:DD

• yok hacım karın tokluğuna çalışıosun sevabına:D

• o nası işmiş ne anladım o zaman ben hakkaten

• bırak onu bunuda soru kaldığıldığında hesabında kapanıo :S

0|1
    0|0
  • geliyor diye biliyorum zaten;)

0|0
    0|0
  • milletin işi gücü yok sana mail mi atacak sen gibi kaçtane saçma konu açan adam var:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...