Kızların sigara ve küfür alışkanlıklarını nasıl buluyorsunuz?

Bana nedense bir kızın veya kadının sigara ve küfür etmesi bana acayip derecede itici geliyor. Bilmem sizde nasıl?

0|0
24|12

En İyi Kız Görüşü

• Ne sigaradan ne küfürden haz almıyorum. Kullanılan yerlerde bulunmuyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• böyle insanlara itici geldiğimi gördükçe iyice içesim ve küfredesim geliyor.

3|1
    1|2
  • bence de çok itici kız gibi değil.

0|0
    0|0
  • yaniii

bayan dediğin her zaman narin kibar ince biliniz

erkekten ayıran yanlarımız olmalıı

bana da iticiii geliyoo

0|0
    0|0
  • ne demiş atalarımız güzeli güzel yapan edebtir.Edep ise güzeli sevmeye sebebtir.

Kız dediğin kibar olur biraz ağzından öyle küfürmüş falan çıkmaz bide bunu marifet sanar popilerini arttırdıklarını düşünürler ya söylicek kelime yok...

Sigara için bişey diyemem alışkanlık sonuçta ama bi kıza yakışmıyo ağız kokusu sarı dişler falan kimse tercih etmez.

1|0
    1|0
  • hoş değil bi kıza yakışmaz öyle şeyler çok itici bence

0|0
    0|0
  • küfür bir erkeğe bile çok kullandığında yakışmazken bir kızın küfür etmesi sadece özentiliktir bence.. kız dediğin adının narinliğini taşımalı ve konuşmalarına dikkat etmelidir. küfür argo veya olur olmadık yerde laubali konuşan kızlardan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Çok banell:)

0|0
    1|0
  • İki şeyden de nefret ediyorum.Ha erkekte ha kadında aynı.

0|0
    1|0
  • Saygım var tercih meselesi fakat sigara içenler çok fena kokuyor ve hiç hoş bi durum değil!

Küfür edene birsey diyemem insanlık halide olabilir alışkanlıkta.

0|0
    0|0
  • küfür eden erkektende kızdanda nefret ediyorum sigara içiceksen oturup bir yerde içmilmeli sanki marifetmiş gibi göz önünde içilmemeli hele hele elinde sigarayla asla ve asla poz verilmemeli o hepten berbat duruyor

0|0
    0|0
  • bende sigara içiyorum ama sokakta içmiyorum..erkekler gibi...ve gine erkeklerle konuşurken asla küfürlü konuşmam.seviyemi korurum haddimi bilirim.

0|0
    1|0
  • Sigara bence de bi kızda olmamalı. Ama küfür için bişey söyleyemicem çünkü yeri geldi mi ediyorum çok nadir de olsa :))

0|0
    1|0
  • Bir bayan olarak hemcinsimin sigara içmesi ve küfür etmesi banada itici geliyor.

0|0
    1|0
  • banada oyle kiz erkek farketmez

0|0
    0|0
  • Sigaram yok

Kufrum yok.

Demek cekiciligimin sirri buymus:s

1|0
    1|0
  • küfür etmeyen ve sigara kullanmayan birisiyle muhattap olmuyorum

2|1
    4|3
    • sigara kullanıyorum arada küfür de ederim verchiel10:) ginimi de schweppes mandalina ile içiyorum:) muhattap olma kriterini sağladım mı?:)

• Erkek kız farketmez her ikisinde de itici geliyor bana!

0|0
    0|0
  • Evet itici hiç hoş durmuyor aslına bakarsan erkeğe de yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • Küfürü bilmemde sigara gerçekten çok itici bir kızda.

0|0
    0|0
  • sigarayı severek içiyorum

0|0
    0|0
  • biz de sizi itici buluyoruz. sorun yok aynen devam

1|0
    0|1
  • ikisini de severek kullanıyorum. gayet de şahane bi insanım.

0|0
    0|0
  • Bence de ikiside hoş değil. Ama aynı şey erkekler için de geçerli. Bir bayanın yanında küfür eden erkek kadar itici bir şey yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sigara içen kadınlar bana çekici geliyor. Ekonomik özgürlüğünü kazanmış ve kendine özgüveni olan kadınlar genelde sigara içebiliyorlar (çok pis genelleme oldu biliyorum). Ben sigara içmiyorum yalnız, bıraktım; bunu belirtmem gerekiyor.

Öte yandan küfür eden kıza bağlı küfür. Eğer kız bildiğin "kıro" ise zaten her türlü itici geliyor. Ama kız eğer eğitimli biriyse yani güzel bir bölümde üniversite okuyor ya da mezun olduysa bu benim gözümde ilgili kızın "kafa hatun" olduğunu gösterir. Böyle kadınlar da bana çekici gelir.

0|0
    0|0
  • Sigara içmesi değil de, sigara içerken takındığı o anlamsız, gözler kısık ve umursamaz tavrı var ya, bildiğin kan sıçrıyor beynime.. En ilkel erkek duygularımla ağzını burnunu dağıtasım geliyor..

Küfür edebilir, ama bir erkek gibi olursa iticidir tabii..

0|0
    0|0
  • Erkektede kızdada itici. Ama kızda 2 kat daha itici.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok uyuz oluyorum o tiplere...

0|0
    0|0
  • Ben çok yakışanını da gördüm kimisinde acayip tatlı ve seksi oluyo fakat bu yüzde 1 bile değil diğerleri cingene gibi oluyo :D

0|0
    0|0
  • bu ne ya görende kızları kimse küfürlü konuşmaz zanneder haa...yakışmayacaıını herkes bilio arkadaş illa etmişsinizdir yani ona bakılırsa gerizekalı demek bile bir kıza yakışmıyor yani oda argo bi kelime...

0|0
    0|0
  • küfür tamam da, sinirli felandır. ama sigara ne ya, ne erkeğe ne kıza yakışmıyo, insana yakışmıyo insan olana hiç yakışmıyo

0|0
    0|0
  • Yolda yürürken sigara içmesin, başka ne yaparsa yapsın..

Küfür etsin.. Ağzında ki küfürleri saklamasın, sonra içinde baloncuk yapar, şase yapar..

0|0
    0|0
  • Küfür erkekte ve kadında bana itici gelir.Sigara ise kadına yakıştırmam fakat içmesinde de büyük bir sorun olmaz.Çünkü kadın dediğimizde bakım,güzellik,hoş koku gibi şeyler gelir aklımıza bu yüzden çoğu kişi yakıştırmaz.

0|0
    0|0
  • Kadının küfürlüsü; sokakta değil, yatakta makbuldür.

0|1
    0|0
  • aynen.Sigara ve küfür kimseye yakışmaz ama bir bayana hiç yakışmıyo

0|0
    0|0
  • çok çirkin...

hiç yakıştıramıyorum onlara...

0|0
    0|0
Yükleniyor...