Fenermi lazio mu kazanır ?

sizce kim kazanır galatasaray malesef kaybetti bari fener kazansın sizce kim

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• feneri desteklemiyorum onlar bızı desteklemedı. lazioyuda desteklemıyorum kısacası ılgılenmıyorum .

0|2
    1|0
    • bencede o bizim milli takımımız

• yani kendi takımıma bakıyorum kımseye dusman d egılım ezık gıbı baskalarının yenılgısınden zevk almam bazı zavallılar gıbı

Kızlar Ne Diyor 15

• fener bence alır maçı

1|4
    2|0
  • Bir GS'li olarak umarım FB kazanır.

2|2
    0|0
  • valla yine lazioya oynadık fenerin kaybetmesi lazım

2|2
    2|2
  • dün maalesef yenildik:( umarım fenerbahce kazanır

1|0
    0|0
  • Dün futbolun kralı Real ile oynayan gsyi bugun ise italya'nın çerkezköy tadındaki laziioyu tutuyormuşuz.Nazo mudur laz mıdır 1451 mıdır nedir

1|1
    0|1
  • tabiki FENERBAHCEEE

0|0
    0|0
  • herkesin gsye tavrına göre değerlendiriyorum,gsyi destekleyen fbliler için fbyi destekliyorum onun dışında da lazioya olan vefa borcumuzu ödeme amacıyla lazio diyorum.

0|0
    0|0
  • Lazio alır ama fener mutlaka gol atar

0|0
    0|0
  • lazyoooooooooo

0|0
    0|0
  • Bi gsli olarak dün gece fenerlilerin yaptığı davranışlardan sonra Laziyoyu tutuyorum . Nokta !

0|1
    1|1
    • AYNEN ÖYLE FENEVLİLERİN % 90 LAZİO DESTEKLEDİ TWİTTER OLSUN SPOR SİTELERİ OLSUN ÇEVREMDEKİ İNSANLAR OLSUN HEPSİ YALANCI İÇTEN PAZARLIK

• zor ama imkansız değil.

0|0
    0|0
  • umuyoriz ki fener kazansın !

0|0
    0|0
  • fener artık rahmetli olmuşşş.

0|1
    1|2
  • bakalım görelim

0|1
    0|0
  • hani bzie diyordunuz ya hayal kurmayın sizde hayal kurmayın çünkü lazio fenerin gol atmasını izlemez ve öküzün trene baktığı gibide topa bakmaz italya liginden bir takım fenerbahçe 4 maçta 3 golle bakalım napacak

1|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Fenerbahçe İtalyan takımlarını sanırım sadece 2-3 kez yenmiş. İtalyan takımları ise Fenerbahçe'yi 13-14 kez Lazıo'nun çok eksiği var. İlk maçta işi bitirmezse yani yenemezse ikinci turda kimse seyircisiz oynamaya bakmasın İtalyan takımı bu durum zorlaşır...

0|1
    0|0
  • Lazio yenemez

0|1
    0|0
  • fenerin işi gsden kolay yenebilir yenmeyede bilir eğer fenerbahçe real madridle karşılaşsaydı gsye dediğimi fenerede derdim yaa real madridi yenmek bu kadar kolay mı ya borumu bu takım allah aşkına :) fenerbahçenin yenme ihtimali yüzde 51 bence

0|2
    0|0
  • UEFA da fener finale kadar çıkar. Galatasarayın çizdiği karizmayı bari fener toparlasın.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Fenerbahçe rahat kazanıcak.

Destek için teşekkürler.

0|1
    0|0
  • gönlümüz Fenerbahçe diyor tabi

0|1
    0|0
  • bi Gsli olarak feneri destekliyorum ama onlar bizi desteklemedi ama olsun fener bari kazansın mk. :)

0|0
    0|0
  • lazio kazanır malesef.

0|0
    0|0
  • 2 _1 lazio

0|0
    0|0
  • FORZA LAZİO !

0|0
    0|1
Yükleniyor...