Kazandığımın hakkını neden alamıyorum?

Yenı ıs e basladım.hıc aylık vermemezlık yapmazlarmıs ben ıs e basladım gecıktı arkadas herseyde bu kdr sanssz olmak zorunda mıyım ! ayın 19unda alcagm maas oldu ayın 4u hala alamadım. bende aılemın yanına gıtmek ıcın pazartesı gunune bılet almıştım nasıl olsa maasımı alcam gıdıp goreyım dıye.bılet parasnı odedım onceden. smdı 5 parasız mı yola cıkıcam. lanet olsun bole adamlara ya

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Babalarının hayrına mı çalışıyorsun? Eminim asgari ücrettir, SGK'ya başvur da görsünler ebelerinin donunu.

2|0
    0|0
    • Evet asgari maas :(

ya bole olacagnı blseydım bılet almazdım

• Ne olursa olsun al hakkını ve o işten çık. Asgari ücretli iş yığılı her yerde, boş versene. SGK ya başvuracağını söyle, verirler hemen. Sigortan yok falan derlerse de sigortasız çalıştığını ifade edeceğini belirt. Gör bak nasıl ödüyorlar o zaman idneler.

Erkekler Ne Diyor 3

• Böyle insanlar var malesef,gidip anlattın mı durumunu?

0|0
    0|0
  • bende öleydim.. çok çalıştım 2 yılda o zamanki maaşın 3 katını alıyom şimdi

0|0
    0|0
  • türkiyede çalışmak böyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bizim patron bırbır konuşur durur geçen sevkiyata o geçti bir günlüğüne yemin ediyorum tek bir sevkiyat doğru gitmemiş :S

Yani bazı insanlar ondan zeki ve becerikli olduğun halde sırf patron olmanın herşeyi mübah kıldığını sanıyor.

Buna hak yemek de dahil.

Ey para sen nelere kadirsin.

0|0
    0|0
  • Ben de hangi işi bıraktıysam sonraki çalışanlar ihya oldu:)) Şans sıfırın altında.

0|0
    0|0
  • Böyle bunlar tatilerine giderler, alışveriş yaparlar ama işçiye gelince maaş gecikir bilmem ne :S

0|0
    0|0
  • 3 kuruşa personeli hamal yapanların vicdanları yokki

1|0
    0|0
  • bazen hayat böyle

0|0
    1|0
Yükleniyor...