Bu seneki Survivor hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bence Gönüllülerde Bozok acayip sinir bozucu ortalığı asıl karıştıran kavgayı çıkartan itici tip. Onun dışınca Duygu ve Murat a tam destek benden. Duygu ya cidden çok üzülüyorum o Bozokla aynı adada yaşamak ölüm gibi. Ünlülerden Dağhan'ın çok asabi olduğunu düşünüyorum. Sevimli görüntüsünün altında gereksiz asabiyet var. Bunlar dışında ünlüler takımını tutuyorum ben. Larissa favorim. Ve bir Fenerbahçeli olarak Ümit Karan'ı bu yarışma sayesinde sevdim.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• murata,bozoka kıl oldum.ümit karan,gül ve hilmicemi sevdim,diğerleri nötr.favorim ümit karan.fatmagül okadar güzelki bence türk medyasında onun kadar güzeli ve tatlısı yok .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bence çok sıkıcı

1|0
    0|0
  • orada bende olucaktım almadılar beni

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum ama Dağhan iyidir ya ona destek çıkın. :)

1|0
    0|0
  • o kadar form doldurdum başvuru yaptım almadılar beni :)

1|0
    0|0
  • baştan beri izlemedim..dün başladım ilk bölümden..dağhan çok kral adam ya

başka fikrim yok.ha bir de kızlar yine iyi değil azcık tatlı seksi hatunlar serpiştirirler yau.bi de model koymuşlar ben çıksam oraya biraz totomu göstersem ekrana kitlerim kız milletini .p

0|0
    0|0
  • Bizim uydu göstermiyor starı sinir oluyorum

o kadar aradım uğraştım

sanırım çanağın yerini değiştirmek şart oldu

0|0
    0|0
  • Yav yarışma değil o ya bildiğin senaryoyu oynuyorlar.

0|0
    0|0
  • hiç izlemiyorum.

0|0
    0|0

• duygu gibi bir ruh hastası psikopat manyağı desteklediğin için düşüncelerimi belirtmiyorum:)

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum saçma geliyor

0|0
    0|0
  • şimdi şöyle eeeee... ııııııı... ııımmmmmm.. hmmmmm... eeeııııı... böyle işte

0|0
    0|0
  • yarım saatten fazla aradım, izledim bir ünlü bulamadım iyi mi ? :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ünlüler ünlü değil..gönüllüler gönüllü değil..ortam karışık.

1|1
    0|0
  • bozok oyunu kazanamaz bişeye yaramaz anca duyguyla kavga ederrr zatennn azcık adam olsunda bir kızlaa kavgaedılmeyecegını oğrensın kavga bıtıyoo tekrarrr kavgaya acıoo bozok yok sizz yemek yemıcenızzz bilmem ne koca adama yakısırmı bu ? duyguyu tahtık edip kavga cıkartmak ıstıoo ama halk kımın ne mal olduğunu bılyoo duyguyuda elemıyolar zatennn

1|0
    0|0
Yükleniyor...