Uygun havaya uygun kıyafet tutturabiliyor musunuz?

Hiç sevmediğim bir şey varsa oda kıyafetimi havaya denk getirememektir. Soğuk havada tiril tiril dolaşmak veya sıcak havada pişmek gibisine. Siz bu konuda başarılı mısınız?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Sürekli hava durumuna bakmama neden oluyor, ayrıca gece gündüz sıcaklık farkını hesaplayıp bazen abartarak haftanın sıcaklık ortalamasını alıp sonunda; en iyisi mi ben çantamdan şemsiye eksik etmeyeyim diyorum.

0|1
    0|0
  • bugun bir istisna oldu .

0|1
    0|0
  • Bu hani yagmurlu kapali hava oluyor, trikolar vs giyiyoruz da gunes aciyorya ansizin.

Oyle hava olmaz olsun.

0|1
    0|0
  • havaya uygun kıyafet sanırım soru ? uyduruom..kimsenin ayy dicipline ne giymiş diye baktığını sanmıorum çünkü..

0|1
    0|0
  • yok bee ne zamam sıkı giyinsem hava açıyo bugün güneşli ince bişeyler giyeyim dediğimde buz kesiyo hava :) bir ayarlayamadım

0|1
    0|0
  • Bu konuda berbat durumdayim..

0|1
    0|0
  • yok ben tuttursam klimalar beni yarı yolda bırakıyor.:(

0|1
    0|0
  • Bu havalarda hayır, tişört üstü kalın hırka mevsimi diyorum ben buna anasını satım.

0|1
    0|0
  • Yok olamıyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yazın unutupda gocukle gezdiğimi bilirim, inat ettim de çıkarmadım, sauna hissi verdriyo tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • banada oluyor bazen özellikle anneme uyduğum zamanlarda mesela oğlum hava soğuk kalın giyin dediği gün sıcaktan kızamık çıkartıyodum hava çok sıcak ince giyin dediği gün soğuktan totom donuyodu :D şimdi mantığı buldum anneme soruyorum ne derse tersi şekilde giyiniorm o zaman herşey güzel gidio ne donma var ne sıcaklama ohh mis:D

0|1
    0|0
  • Vallaha ne olura olsun yanıma ilkbaharlık polar türü birşeyler alıyorum

genelde havaların ne olduğu belli değil

şuan yağmur yağıyor

0|1
    0|0
  • Şu aralar kel alaka şeyler giyiyorum çöldeki kutup ayısı misali

0|1
    0|0
  • Yaz-kış T-Shirt reis. Problem yok bana.

0|1
    0|0
  • İstanbul'da yaşayıp denk getiren var mı çok merak ediyorum.

0|1
    0|0
  • bugun mesela sıcaktı hava tişörtle gittim dışarı mesela

0|1
    0|0
  • Bulunduğunuz bölge ile ilgilidir bizde tutuo ister istemez ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...