Hangi takımı neden tutuyosun?

mesela ben beşiktaşlıyım ve kendi isteğimle oldum babam koyu bir gs lidir küçüklükten beride beni gs li yapmaya çalışmış ama inat işte ben beşiktaş demişim hep :D

gizli sana hala gıcık oluyorm :D

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

• iyi gününde de kötü gününde de hedefte olduğu için beşiktaş..

her zaman hedeflere siper olduğu için beşiktaş..

büyüklüğünü kupa sayısı veya çizgiyi geçen toplarla değil yüreğindeki aşkla ifade eden şanlı taraftarı için beşiktaş..

eyyamla maç kazanmaktansa, en kötü sezonunda 'en büyük sen değil misin, aldırma kartal aldırma' diye gururla bağırabilmek için beşiktaş..

hocasına 'rıza efendi 2 ekmek 1 süt' pankartı açanlara 'biz halk takımıyız, hepimiz kapıcıyız, helal ekmek olsun, allahtan rızacıyız' diye cevap verebilmek için beşiktaş..

maden ocağında bir atkı, sokak çocuğunun üstündeki tişört, kağıt toplayan bir insanın arabasındaki yazı, cüzdanımdaki ilhan resmi için beşiktaş..

süleyman seba, vedat okyar, kazım kanat ve daha niceleri gibi;

iyi günde - kötü günde her zaman her yerde beşiktaş!

1|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 24

• GS liyim yenildik ama olsun adamsın drogba!

3|2
    0|0
  • Galatasarayliyim neden sectim bilmiyorym kaderde varmis

ama asla takim degistirmedim.3 4 yaslarinda hangi takimlisin dediler o hunden beei gs diyorum

4|1
    0|1
  • Beşiktaşlı olunmaz DOĞULUR ;) BEN HEP BJK LİYDİM DOĞARKEN SİYAH-BEYAZ DİYE AĞLAYARAK DOĞMUSUM :D

1|2
    0|1
  • Beşiktaşlıyım, bütün güzel kızlar beşiktaşlı olduğu için. Fenerliler gaaltasarylılar çok çirkin eeeaaa

1|2
    4|2
  • Bizim ailede herkes beşiktaşlıdır.babam kardesim amcamlarım kuzenlerim:D Yani babadan ogula geçiyo böyle de gider bu :)

1|1
    0|0
    • :)) ne güzel bir aileymiş o öyle

• Vay be tam istediğim ortam :D

• Doğduğumda Nasılki Elhamdülillah Müslüman olarak doğdum.. Aynı zamanda da Fenerbahçeli olarak doğmuşum :)

1|1
    0|0
  • Beni küçükken Hep Beşiktaşlı yapmaya çalıştılar ancak Ben Galatasaraylı oldum iyikinde Beşiktaşlı olmamaşım Türkiyenin en Büyük takımını tuttuğum için gurur duyuyorum

2|0
    0|0
  • Ben iyi bir Galatasaraylıyım.Rahmetli babam Beşiktaşlıydı.O yüzden Beşiktaşa da sempatim var.

4|3
    0|0
  • beşiktaşın gs yi 2-0 dan 3-2 yendiği maçtan beri beşiktaşlıyım sanırım 1990 senesiydi

1|2
    0|2
  • İlkokulda birkac kisi hariç herkes Galatasaray'ı tutardı,o günden beri bende koyu bir Galatasaraylıyım..

1|1
    0|0
  • halkın takımı BeşiktAŞKlıyım

0|1
    0|2
  • helal sanaaaa

1|1
    0|0
  • Sana doğruyu göstermişler ama sen illa kendin hata yapıp doğruyu bulucam diyorsun demek ki :)

3|0
    0|1
  • galatasaraylıyım aga doğuştan hemde.sen o cevabı gizliye açık yazsaydın tarsus idman yurdu yazıcaktım

2|2
    0|0
  • iyi yapmışsın beşiktaşlı olarak

1|1
    0|1
  • galatasaray benim ana rahmindeyken beynime kazınmış hastaslık

3|2
    0|2
  • aynen bir farkımız olsun TS ,nedeni yok

1|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım. Annem beni Beşiktaşlı yapmış. Bütün akrabalar içinde ben, annem ve kuzenim Beşiktaşlı. Beşiktaş çocuğu olmak benim için bir gurur kaynağı.

0|1
    0|0
  • fenerliyim ısmım eskı fenerlı futbolcudan esınlenmıs,babm fenerli abım fenerli dayım fenerli yeterde artar=)=)

0|1
    0|0
  • Fener ::::::::::

0|0
    1|1
  • Bende koyu Gs'liyim Fakat Bjk' seviyorum...

1|1
    0|0
  • kendi takımımı tutuyorum sevdiğim için :)

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum fıtbolu

0|0
    0|0
  • BEN ADANA DEMİRSPORLUYUM ŞEHRİME İHANET ETMİYORUM

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...