Sevgililerinize yaptığınız sürprizler neler?

Sevgililerinize yaptığınız sürprizler neler?

Ben mesela sürpriz bir şekilde, İstanbul'daki tek açık hava sinemasına götürmüştüm. Böyle bir şeyden haberi bile yoktu.

Doğumgününde sürpriz bir kutu, içinde kendi yaptığım besteği içeren bir albüm, sırf onun için hazırlanmış bir websitesinin adresi, aşkımı anlatan bir mektup vardı.

Yine sürpriz bir şekilde en sevdiği müziklerin çalındığı bir partiye onu götürmüştüm (giderken neye gittiğinden bile habersizdi) sonrasında içeri girdi ve 10 dakika sonra en yakın arkadaşının da orada olduğunu görüp (elbette ben çağırmıştım) şaşkınlık ve sevinç karışımı bir duygu yaşadı :)

Bunun gibi bir sürü şey daha var. Sizler sevgililerinize hangi sürprizleri yaptınız?

Güncellemeler:
Kızlar hiç sürpriz yapmıyor sanırım sevgililerine :)

Nerdesiniz kızlar?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• sevglilmle ayrı şehirlerdeyiz,bi boş zamanımda gittim,tam 1 ay sonra d.günü vardı,ona küçük bi hediye almıştım,ama nasıl verceğimi düşünüyodum,doğm günü onun yanında olamicaktım,şimdiden vermekde yani 1 ay önce vermekde saçma olurdu derken...kız kardeşinin okuluna gittim,çıkışta yakaladım,iyice tambihledim,bunu ben haber verince ablaana verickesin dedim,ve bundan ablanın haberi olmicak dedm,paket zaten küçük olduğu için bunu 1 ay boyunca saklicaksın dedim :)

o gün geldiğinde,kardeşi çıkarıp vermiş,gerçekten süpriz oldu benim için hiç beklemiyordum,çok mutlu olmş benim verdiğim hediyeyi görünce ,bunu 1 ay önce düşünmen çok hoşuma gitti demişti,bide ona özel resimler yapmştım,kendi hesabımda paylaşmıştım,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Barda şarkı söylerken , tüm ışıkların sönüp, spot ışığının ona doğru , dönüp gözlerini içine bakarak şarkı söylemem .

Yatla açıldıktan sonra , balık tutuma bahanesi,yle verdiğim oltadan , ona aldığım kolyenin çıkması

0|1
    0|0
  • Küçük ve kalıcı olmayan hediyeler.

0|0
    0|0
  • küçük sürprizler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...